بالشت با قیمت مناسب و ارزان در نقاط مختلف کشور

بالشت یکی از کالای ها خواب پراهمیت می باشد و باید طوری انتخاب گردد که این محصول به عضله های گردن و سر فشاری وارد نکند به همین جهت هر کس بالشتی مخصوص به خود نیاز دارد. از این رو تولیدی های مختلفی به ساخت بالشت های متفاوت در سایز ها و ابعاد گوناگون پرداحته اند. این تولیدی ها علاوه بر عرضه محصولات خود در فروشگاه ها و نمایشگاه ها کالای خواب، دارای سایت های فروش اینترنتی نیز می باشند بنابراین مصرف کنندگان می توانند بالشت با قیمت مناسب و ارزان در نقاط مختلف کشور را از این سایت ها تهیه نمایند. بالشت با قیمت مناسب و ارزان در نقاط مختلف کشور

مرکز خرید و فروش بالش ارزان قیمت

مرکز خرید و فروش بالش ارزان قیمتاگر می خواهید یک خواب پرآرامش داشته باشید باید در کنار تشک و پتوی مناسب از بالشی مطلوب نیز استفاده کنید تا خواب خوبی را تجربه کرده و به آرامش روحی و جسمی برسید.

 بنابراین باید از بالش های مناسب استفاده کنید و برای این کار می توان از محصولات برندهای معتبر استفاده کرده که در مراکز مختلفی در سطح شهرهای گوناگون به عرضه محصولات خود می پردازند.

علاوه بر فروش حضوری، این برندها امکان خرید غیرحضوری را مهیا کرده اند که می توان گفت سایت های اینترنتی مرکز خرید و فروش بالش ارزان قیمت برندهای مطرح به شیوه غیر حضوری و اینترنتی می باشد.

در این سایت ها با توجه به حذف واسطه های فروش قیمت این محصولات ارزان تر تمام می شود و به همین جهت بالش های عرضه شده قیمت پایین تری دارند و می توان گفت این سایت ها مرکز خرید بالش ارزان قیمت هستند.

معمولا قیمت انواع بالش ها با توجه به موارد مختلفی تعیین می گردد که به قرار زیر می باشند:

 • برند تولید کننده بالش
 • اندازه و وزن بالش
 • نوع بالش
 • پرکننده انواع بالش
 • نوع پارچه به کار رفته در بالش
 • طرح های بالش
 • و …

تولید کننده انواع بالشت ها با اندازه و وزن استاندارد

تولید کننده انواع بالشت ها با اندازه و وزن استانداردبالشت یکی از کالاهای خوابی است که همه افراد با آن سرو کار دارند و می توان گفت استفاده از یک بالش استاندارد و با اندازه مناسب موجب داشتن خوابی خوش خواهد شد که موجب آغاز روز خوب و پرنشاط برای همه افراد می شود.

معمولا بالشت های استاندارد دارای مزیت های زیادی هستند که از جمله آن ها می توان گفت:

 • بهبود کیفیت خواب
 • تقویت عضلات سر و گردن
 • کاهش خروپف در خواب
 • درمان دردهای عضلانی گردن و کمر
 • و …

به همین جهت تولید کننده انواع بالشت ها با اندازه و وزن استاندارد با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروهای ماهر به تولید وسیع بالش اندازه استاندارد می پردازد.
 لازم به ذکر است وزن استاندارد بالش بین ۸۰۰ گرم تا ۱۵۰۰ گرم می باشد و ابعاد آن چیزی در حدود ۵۰ در ۷۰ سانتی متر است.

معمولا عرضه انواع بالش های استاندارد شامل بالش طبی، بالش صندلی اداری، بالش لوله ای، بالش کاموایی، بالش هتلی، بالش مموری فوم، بالش مسافرتی، بالش بارداری، بالش شیردهی و … به صورت های مختلف توسط این تولیدکنندگان انجام می شود.

نمایندگی فروش بهترین بالشت ها در سراسر کشور

نمایندگی فروش بهترین بالشت ها در سراسر کشورمشتریان عمده و جزء انواع بالشت می توانند برای خرید این محصول به نمایندگی فروش بهترین بالشت در سراسر کشور مراجعه کنند و انواع گوناگون آن را تهیه نمایند.

 معمولا نمایندگی های فروش این محصول را به دو صورت حضوری و اینترنتی به دست مشتریان خود می رسانند که برای فروش حضوری مشتریان می توانند به این نمایندگی ها و فروشگاه های عرضه بهترین بالشت ها در انواع مختلف مراجعه نمایند و آن را تهیه کنند.

همچنین خرید و فروش اینترنتی انواع مدل جدید بالشت در فروشگاه های اینترنتی عرضه این محصول میسر می باشد و با توجه به اینکه در این نوع خرید مشتریان به طور مستقیم از تولید کننده خرید می کنند قیمت بالشت ها ارزان تر از فروش حضوری است.

بالش مناسب و خوب از کجا می توان خرید؟

بالش مناسب و خوب از کجا می توان خرید؟بسیاری افراد زمانی که از خواب بیدار می شوند احساس درد در ناحیه گردن و کتف خود دارند و این به دلیل استفاده از بالش نامناسب می باشد که سبب فشار زیاد به مهره های گردن و کتف می گردد و  همچنین موجب خروپف زیاد در هنگام خواب می شود.
بنابراین سؤال اینجاست که بالش مناسب و خوب از کجا می توان خرید؟ برای پاسخ به این سؤال باید بدانید که یک بالش مناسب دارای چه ویژگی های می باشد که در زیر برخی از آنها را بیان می کنیم:

 • بالش دارای اندازه استاندارد باشد و معمولا برای انسان های بالغ این اندازه در حدود ۵۰ در ۷۰ سانتی متر می باشد. 
 • بالش مناسب دارای روکشی از رنگ های روشن است که از لحاظ بهداشتی بهتر است.
 • بالش مناسب معمولا از متریال های همانند پر، پنبه، فوم، الیاف ساخته شده است.
 • و …

هریک از بالش های با جنس های پنبه، پر، فوم، الیاف دارای ویژگی های مختلفی هستند که برای خرید انواع مختلف این بالش ها می توان به نمایشگاه های عرضه کالای خواب مراجعه کرد یا این بالش های مناسب را از سایت های فروش آنلاین تهیه نمود.

شرکت تولید و فروش بالش طبی و ساده برای مصراف مختلف

شرکت تولید و فروش بالش طبی و ساده برای مصراف مختلفبالش علاوه بر استفاده برای خوابیدن دارای مصارف مختلفی نیز می باشد و امروزه با پیشرفت علم انواع مختلفی از بالش های طبی نیز به بازار عرضه شده است که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

 • بالش طبی گردن
 • بالش طبی هوشمند
 • بالش طبی بارداری
 • بالش طبی بین زانو
 • بالش طبی زیر سر
 •  و …

به همین جهت شرکت تولید و فروش بالش طبی و ساده برای مصراف مختلف  انواع گوناگونی از این بالش ها را به بازار ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند بالش مورد نیاز خود را به راحتی از این برند معتبر تهیه کنند.
این شرکت های تولیدی معمولا انواع بالش های طبی و معمولی خود را از راه های فروش حضوری و غیرحضوری به دست مشتریان می رسانند.
 قیمت انواع مختلف بالش های عرضه شده توسط این شرکت ها یکسان نیست پس می بینیم که قیمت بالش معمولی با قیمت بالش طبی متفاوت است و بالش های طبی قیمت بالاتری دارند. 
 بنابراین مشتریان می توانند برای خرید بالش طبی ارزان تر آن را از سایت های فروش اینترنتی این شرکت های تولیدی مطرح تهیه نمایند.

خرید مستقیم انواع بالش درجه یک از تولید کننده با قیمتی ارزان

خرید مستقیم انواع بالش درجه یک از تولید کننده با قیمتی ارزانانواع بالش درجه یک موجود در بازار با استفاده از متریال های زیر تهیه شده اند و می توان آن ها را بدین صورت شرح داد:

 • بالش های از جنس پر:
   این بالش های معمولا با استفاده از پرقو، پر مرغابی، غاز و پر مرغ پر شده اند و بسیار نرم هستند وهمچنین دارای وزن سبکی می باشند.
   قیمت این نوع بالش ها به نوع پری که در آن ها استفاده شده  وابسته است مثلا قیمت بالش پر قو از قیمت بالش پر مرغ گران تر است.
 • بالش پنبه ای:
  این نوع بالش ها گزینه ای مناسب برای استفاده افرادی می باشد که آلرژی و حساسیت دارند اما این بالشت ها دارای انعطاف زیادی نیستند و وزن زیادی دارند، قیمت بالش پنبه ای براساس پنبه استفاده شده درآن محاسبه خواهد شد.
 • بالش الیافی:
  این نوع بالش ها دارای وزن بسیاری کمی هستند و انعطاف بالایی دارند اما توانایی تحمل وزن سر و گردن را نداشته و بعد از مدتی شکل خود را از دست می دهد و الیاف آن گلوله ای خواهد شد، قیمت این بالش براساس وزن الیاف تعیین می گردد.
 • بالش طبی:
  یکی از گران ترین نوع بالش ها، بالش طبی یا فومی می باشد و قیمت این بالش براساس نوع فوم آن مشخص می گردد و مناسب برای دردهای گردن می باشد و مانع دردهای سر و گردن خواهد شد.

برای خرید مستقیم انواع بالش درجه یک از تولیدکننده با قیمتی ارزان می توان به کارخانه های تولیدی به طور مستقیم مراجعه نمود یا راهی ساده تر خرید مستقیم از طریق سایت های فروش آنلاین این تولید کننده ها می باشد.

قیمت عمده بالش های پر و الیافی

قیمت عمده بالش های پر و الیافیباالش های پر و الیافی دارای ویژگی های مختلفی می باشند که می توان آن را این گونه بیان کرد:

 • بالش های پر:
  بالش های پر با استفاده از پر مرغ، پر قو و غاز پر شده اند و توسط تجهیزات مدرن شست و شو و ضدعفونی گردیده تا هیچ بوی نداشته باشند، قیمت این نوع بالش بر اساس نوع پر  و وزن و ابعاد آن تعیین می گردد.
 • بالش های الیافی:
   بالش های الیافی نمونه ای از بالش ها می باشند که از سه نوع الیاف در ساخت انواع مختلف این بالش ها استفاده می شود همچون الیاف طبیعی، الیاف پلی استر توپی و رشته ای.
  اما استفاده از الیاف پلی استر بسیار متداول تر است چرا که دارای وزن سبک و حجم بالای هستند و به راحتی امکان جابه جایی آن ها وجود دارد و از قیمت مناسبی برخوردارند.

مشتریان انواع مختلف این بالش ها می توانند برای خرید جزء و عمده این محصول علاوه بر مراکز معتبر فروش کالای خواب آن را از طریق سایت های اینترنتی خریداری نمایند.
 قیمت عمده بالش های پر و الیافی از طریق فروش اینترنتی بسیار ارزان تر از بازار می باشد چرا که با خرید مستقیم از تولید کننده و حذف واسطه فروش و دریافت تخفیفاتی از سوی تولید کننده همراه است.

بزرگترین مرکز فروش انواع بالش در کشور با قیمتی رقبتی

بزرگترین مرکز فروش انواع بالش در کشور با قیمتی رقبتیبزرگترین مرکز فروش انواع بالش در کشور با قیمتی رقبتی در بین سایر مراکز فروش به عرضه انواع بالش های خود با کیفیت بالا به صورت های حضوری و اینترنتی می پردازد.
 قیمت انواع بالش های این مرکز معمولا بر اساس موارد زیر تعیین می گردد:

 • کیفیت مواد سازنده
 • نوع فروش بالش ها
 • نوع بالش
 • وزن بالش
 • ابعاد بالش
 • نوع دوخت
 • نوع الیاف به کار رفته در ساخت بالش 
 • و …

خرید اینترنتی بالش های طبی مناسب گردن بصورت عمده

خرید اینترنتی بالش های طبی مناسب گردن بصورت عمدهبالش های طبی از جمله بالش های هستند که موجب رفع مشکلات و دردهای گردن خواهند شد و به گونه ای طراحی شده اند که از دردهای سر و گردن جلوگیری می نمایند.

بنابراین با استفاده از این نوع بالش ها فرد بعد از ۸ ساعت خواب مفید احساس شادی و نشاط خواهد کرد و با روحیه ی بالا به جنگ مشکلات روزانه خواهد رفت.

از جمله بالش های طبی گردن می توان به بالشت پشت گردنی و بالش های طبی دور گردن اشاره کرد که با حفاظت کامل گردن موجب تقویت مهره های آن شده و حتی درد های ستون فقرات و مهره های کمر را نیز بهبود می بخشد.

 انواع مختلفی از بالش های طبی توسط کارخانجات تولید ساخته می شود که علاوه بر فروش حضوری در نمایندگی های پخش آن ها خرید اینترنتی بالش های طبی مناسب گردن بصورت عمده در سایت های فروش اینترنتی آنها نیز صورت می پذیرد.

عمده فروشی بالشت های تولید داخل و وارداتی

عمده فروشی بالشت های تولید داخل و وارداتیبالشت های گوناگونی توسط برندهای مختلف داخلی تولید می شوند که دارای کیفیت بالای هستند و می توان گفت برخی از برندهای داخلی به تولید بالش با بهترین الیاف می پردازند که با نومنه های وارداتی یکسان هستند. 

بسیاری از مشتریان با توجه به شناختی که از برندهای خارجی تولیدی بالشت دارند خریدار انواع بالشت های وارداتی و خارجی می باشند.
بنابراین این دسته از مشتریان می توانند برای خرید عمده خود به عمده فروشی بالشت های تولید داخل و وارداتی مراجعه نمایند و انواع بالشت های مورد نیازشان را از نزدیک مشاهده نمایند و آن را تهیه کنند.

این عمده فروشی ها همچنین با راه اندازی سایت های فروش خود کار را برای کسانی که به دفاتر فروش آن ها دسترسی ندارند راحت نموده اند.

 پس این مشتریان می توانند انواع بالشت های مورد نیاز خود را به صورت عمده از برندهای معتبر داخلی و وارداتی در کمترین زمان ممکن بدست آورند.
 معمولا صاحبان فروشگاه های کالای خواب و فروشگاه های لوازم خانگی از جمله مشتریان این عمده فروشی هستند.

خریداران بالش های هتلی و مسافرتی در مدل های جدید

خریداران بالش های هتلی و مسافرتی در مدل های جدیدبالش های هتلی و مسافرتی از جمله بالش های هستند که باید دارای استانداردهای لازم باشند تا مسافران از خواب خود لذت ببرند و به آرامش مورد نظر دست یابند.

از جمله خصوصیات مورد نظر بالش های هتلی و مسافرتی شامل موارد زیر می باشد:

 • دارای ارتفاع مناسب
 • دارای انعطاف پذیری
  بالا
 • دارای ابعاد استاندارد
 • قابلیت شست و شوی آسان
 • استفاده از الیاف درجه
  یک و مرغوب
 • دارای الیاف ضد حساسیت
  و فاقد آلرژی
 • دوام و مقاومت بالا
 • حفظ شکل اولیه بعد از
  شست و شو مکرر
 • دارای رویه نخی مرغوب
 • داشتن لایه مناسب جهت
  جلوگیری از خروج الیاف
 • دارای طرح و مدل های
  زیبا متنوع
 • موجود در سایز های کوچک
  مناسب کودکان
 • و …

بنابراین خریداران بالش های هتلی و مسافرتی در مدل های جدید اغلب هتل دارها و صاحبان مسافرخانه ها و مهمانداری ها  می باشند که با توجه به خصوصیات بالا به خرید بالش مسافرتی و  خرید بالش هتلی می پردازند.

این خریداران می توانند با جستجو در اینترنت از قیمت بالش هتلی و مسافرتی در انواع مختلف آگاه شوند.

خرید و فروش بالشت هتلی و مسافرتی به صورت اینترنتی بسیار باصرفه تر از فروش حضوری است چرا که خریدارن با خرید مستقیم از تولید کننده به سود بیشتری دست می یابند.

   بهترین مارک بالش در بازار ایران

   بهترین مارک بالش در بازار ایرانتولیدی های معتبر با عرضه باکیفیت ترین بالش ها به عنوان بهترین مارک بالش در بازار ایران شناخته می شوند و مشتریان برای خرید انواع بالش ها معمولا به سراغ این تولیدی ها می روند.
    مارک های برتر بالش از استانداردهای لازم برخوردار هستند و ویژگی های مناسب یک بالش ایده آل را دارند که به برخی از آن ها می توان اشاره کرد:

   • راحتی: استفاده از بالش های مارک موجب آرامش و خواب راحت خواهند شد.
   • متریال استفاده شده در بالش: برای پرکردن بالش های مارک از بهترین مواد و الیاف استفاده شده است.
   • قیمت: بالش های مارک دارای قیمتی بالا هستند چرا که مواد سازنده آن ها گران تر است.
   • اندازه و ابعاد مناسب: بالش های مارک دارای اندازه و وزن مناسب می باشند.
   •  و …

   سفارش عمده و جزئی بالش با بهترین الیاف

   سفارش عمده و جزئی بالش با بهترین الیافبسیاری از مصرف کنندگان انواع مختلف بالش خواهان خرید بالش های متنوع با بهترین الیاف هستند چرا که این نوع بالش ها دارای حجم بالای هستند و الیاف آن ها به هم نمی چسبد و وزن سبکی داشته و به آسانی حمل می گردند.

   به همین جهت کارخانجات معتبر سازنده انواع مختلف بالش را با استفاده از بهترین الیاف و مواد باکیفیت تولید کرده و آن را به شیوه های سنتی و اینترنتی به فروش می رسانند و از این طریق انواع بالش باکیفیت را به مشتریان عرضه می کنند.

   بنابراین مشتریان می توانند با سفارش عمده و جزئی بالش با بهترین الیاف از این کارخانجات به صورت حضوری و اینترنتی محصولی با کیفیت را بدست آورند.

   خرید اینترنتی انواع بالش با الیاف مناسب معمولا از خرید حضوری آن ارزان تر تمام می گردد چرا که محصول با حذف واسطه فروش، به طور مستقیم از تولید کننده به دست خریدار می رسد و با حذف سایر هزینه های جانبی قیمت تمام شده آن کاهش می یابد که سود زیادی برای تولیدکننده و خریدار در بر دارد.

   دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

   نظرتان را ثبت نمایید.

   شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

   تماس با ما