خرید بالش پر قو ارزان

بالش پر قو گزینه ای مناسب برای استفاده ی آن دسته از خانواده های است که همواره دغدغه انتخاب کالای خواب خود را دارند. ما اطمینان داریم که شما قطعا از این بالش رضایت خاطر خواهید داشت و در صورت یک بار خرید آن، به خریداران همیشگی این کالای خواب تبدیل خواهید شد. راه های خرید بالش پر قو ارزان به صورت حضوری و غیرحضوری است و شما خواهید توانست با یکی از این دو روش به خرید محصول خود بپردازید که پیشنهاد ما به شما خرید حضوری است چرا که مزیت های فراوانی را برای خریداران خود دارد. همچنین خرید بالش پر قو ارزان برای آن دسته از افرادی که قصد خرید این محصول را در میزان عمده دارند بسیار مناسب است؛ چرا که میتوانند محصولات خود را در میزان زیاد و با قیمت کمتری خریداری نمایند.

فواید سلامتی استفاده از بالش پر قو

فواید سلامتی استفاده از بالش پر قو

یکی از جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است. قطعا برای همه ی افراد مهم است که محصولی را خریداری نمایند که به سلامت آنها آسیبی وارد نکند. به طور معمول سر و گردن انسان با سطح بالش در ارتباط است. بنابراین نکته ی اول آن است که محصولی را خریداری نمایید که با توجه به تماس مستقیم پوست انسان با آن، آسیبی را برای مصرف کننده ایجاد نکند که در این رابطه باید گفت بالش های پر قو شرکت ما با بالاترین کیفیت تولید و به فروش میرسند.
نکته ی دیگر این است که این بالش سبب گردن درد برای فرد مصرف کننده نخواهد شد. به طورکلی از شایع ترین معضلات در رابطه با یک بالش آسیب به گردن و ایجاد درد در ناحیه ی گردن است که در این رابطه باید گفت سایز بالش پر قو بسیار مناسب است و این بالش با توجه به نرمی و لطافت بالای خود به هیچ عنوان ایجاد کننده ی گردن درد نخواهد بود. مورد بعدی در رابطه با این موضوع است که بالش پر قو با توجه به حالت ارتجاعی که دارد به خوبی سر و گردن را پوشش میدهد و از این نظر هم بسیار در حفظ سلامتی مناسب است.

بررسی کیفیت متریال پر کننده بالش پر قو

بررسی کیفیت متریال پر کننده بالش پر قو

یکی از مواردی که در انتخاب یک محصول اثرگذار است، کیفیت آن است. به طور کلی برای هر خریداری مهم است که محصولی را خریداری کند که کیفیت بالایی داشته باشد؛ چرا که خرید محصول با کیفیت پایین علاوه بر آنکه نخواهد توانست نیازهای شما را به خوبی رفع نماید سبب بروز مشکلاتی نیز برای شما خواهد شد؛ پس همواره به هنگام خرید به کیفیت محصول خود توجه نمایید و سعی کنید باکیفیت ترین نمونه را خریداری نمایید.
بالش پر قو همان طور که از نام آن پیدا است با پر قو پر شده است. تلاش تولیدکنندگان بر این است که بتوانند محصولی مرغوب را تهیه نمایند و به همین منظور از به روز ترین ماشین آلات، مجرب ترین نیروی کار و بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده میکنند که این موارد سبب افزایش کیفیت بالش پر قو شده است. باید گفت که با توجه به محبوبیت این محصول در جهان شاهد آن هستیم که در داخل کشور نیز تولیدکنندگانی اقدام به تولید این بالش های پرطرفدار نموده اند و باید گفت که کیفیت بالش های پر قو تولیدی ما بسیار بیشتر از نمونه های خارجی است؛ به گونه ای که به سایر کشورها صادر میشوند و این محصولات توانسته اند در بازارهای فروش دیگر نیز بسیار خوب ظاهر شوند.

بالش پر به چه میزانی باید پر شود

بالش پر به چه میزانی باید پر شود

بسیاری از تولید کنندگان به طور معمول بالش های پر را با مخلوطی از پر و سایر الیاف تهیه میکنند در این نمونه بالش ها پر، در مرکز بالش قرار گرفته و بقیه بالش را با الیاف پر کرده اند که باید بیان کرد در این نوع بالش ها، پر مورد استفاده حداقل ۱۰٪ است. برای آنکه یک بالش به عنوان بالش پر و نه بالش های ترکیبی پر و سایر الیاف تولید و به بازار عرضه شود، میزان پر مورد استفاده باید در آن ۷۵٪ باشد. همچنین در بازار نمونه های دیگری از بالش های پر نیز موجود هستند که پر مورد استفاده در آنها ۱۰۰٪ است. پس به طورکلی میتوان بیان کرد که میزان پر مورد استفاده در بالش های پر متفاوت است و در بازارهای فروش نمونه های مختلفی از این بالش های پر موجود است.

قیمت فروش بالش پر قو

قیمت فروش این منسوج

قیمت بدون شک در خرید بک محصول اثرگذار است؛ به گونه ای که بسیاری از معاملات به علت قیمت نامناسب بر هم خورده اند. هر فرد نیز پیش از خرید محصول، قیمت آن را از فروشنده جویا خواهد شد تا بتواند محصولی باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری نماید و همچنین قیمت آن را با بودجه ی شخصی خود مقایسه میکند تا بتواند مناسب ترین مورد را با بودجه ی خود انتخاب نماید. تنوع بالش های پر قو موجود بسیار زیاد است و قیمت نمونه های مختلف این بالش ها با یکدیگر تفاوت دارد. آنچه که در قیمت بالش پر قو اثرگذار است، میزان پر مورد استفاده در بالش است. به هر میزان که پر موجود در آن بیشتر باشد قیمت محصول نیز بیشتر خواهد بود؛ برای مثال بالش پر قو ۱۰۰٪ تهیه شده از پر قو با بالش تهیه شده از پر قو همراه با الیاف دیگر قیمت متفاوتی دارند و قیمت بالش نوع اول به مراتب بیشتر است.
ما همواره سعی در فروش بالش پر قوی باکیفیت با قیمتی مناسب داریم و بنابراین امکان خرید محصول ارزان از طریق ما فراهم شده است. شما میتوانید به سایت فروش ما مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس اقدام به خرید آن نمایید. همچنین خرید اینترنتی و از طریق سایت این امکان را به شما خواهد داد که از آخرین قیمت ها نیز مطلع شوید.

 

79

 1. سلام. واقعا مشتری مداری تون حرف نداره، محصولم یکروز دیر رسید دستم  وقتی اعتراض کردم چندین بار ازم عذر خواهی کردن.ممنونم ازتون.زنده باشید انشالله

 2. بالش های پر قو دارای کیفیت خوبی می باشد و همینطور این رو بالشتی ها دارای مزیت بدون حساسیت می باشد که دارای قیمت خوبی هم می باشند.

 3. سلام وقت بخیر
  بالش های پر دارای بهترین کیفیت هستند و در قیمت خوبی اراعخ می شود بر گرفته از بهترین متریال

 4. سلام وقت بخیر
  بالش های پر دارای بهترین کیفیت هستند و در قیمت خوبی اراعه می شود بر گرفته از بهترین متریال

 5. بالش های پر قو از باکیفیت ترین بالش ها است و برای افرادی که مشکل گردن درد دارد مناسب است.

 6. سلام وقت بخیر
  بالش پر قو همان طور که از نام آن پیدا است با پر قو پر شده است و بسیار با کیفیت است.

 7. سلام وقت بخیر
  جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است.

 8. سلام وقتتون بخیر
  بالش پر قو همان طور که از نام آن پیدا است با پر قو پر شده است و بسیار بالش خوب و باکیفیتی هستند.

 9. سلام وقت بخیر
  یکی از جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است

 10. سلام بالش های پر قوی شما عالی بودن خیلی خوش قیمت و خوش طرح بودن ممنونم بابت ارسال به موقع و سر وقت شما و همچنین به خاطر تک فروشی بودن شما که باعث رضایت من شده

 11. سلام یک شوالی ذهن منو درگیر کرده بود اونم اینکه بالش های پر قو آلرژی و حساسیت زا نیستند؟ و سوال دووم این بود که قیمت تک شما چند در میاد ممنونم بابت همه چیز

 12. سلام بالشت های شما چند درصد از پر قو و چند درصد از الیاف تولیده شده است؟ امکانش هست بالشت با پر قوی صد در صد تولید کنید و چند نمونه برای شرکت ریل ترابر اهواز ارسال کنید جهت تست ممنون – شماره ی شرکت جهت تماس و مشاوره زیر کامنت درج می شود

 13. سلام بالشت های شما چند درصد از پر قو و چند درصد از الیاف تولیده شده است؟ امکانش هست بالشت با پر قوی صد در صد تولید کنید و چند نمونه برای شرکت ریل ترابر اهواز ارسال کنید جهت تست ممنون – شماره ی شرکت جهت تماس و مشاوره زیر کامنت درج می شود

 14. واقعا از خریدش و اعتماد به شما و سایت شما ناراضی نیستم همه چیز عالی بود مخصوصا بسته بندی شما که مناسب شب یلدا بود تا با اون خانواده مو غافلگیرشون کنم

 15. من خیلی از این نوع بالشت ها خوشم اومده منتها به خرید غیر حضوری اعتمادی ندارم میخواستم ببینم میتونم به صورت حضوری و به صورت فیزیکی بالشت رو ببینم و بعدش به صورت تک بخرم ازتون؟

 16. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای بیمارانی که روماتیسم هم دارن این نوع بالشت ها مناسبه یا نه من ازتون پتو خرید داشتم و برای ست کردنش میخواستم بالشت پر قو هم بخرم ممنونم

 17. سلام باتشکر بالش پر قو با توجه به حالت ارتجاعی که دارد به خوبی سر و گردن را پوشش میدهد ممنون

 18. سلام وقت بخیر
  به گونه ای که به سایر کشورها صادر میشوند و این محصولات توانسته اند در بازارهای فروش دیگر نیز بسیار خوب ظاهر شوند.

 19. سلام وقت بخیر
  بالش پر قو همان طور که از نام آن پیدا است با پر قو پر شده است و بسیار بالش های خوبی هستند.

 20. سلام خسته نباشید ببخشید قیمت این بالش های پر غو چنده آیا برای جهزیه عروس مناسبه؟ به قزوین هم ارسال میشه؟

 21. سلام وقت بخیر
  بالش های پرقو یکی از باکیفیت ترین بالش ها هستند که برای همه افراد مناسب هستند.

 22. سلام وقت بخیر
  تمام کالا های این شرکت از بهترین مواد اولیه موجودتهیه می شود که رضایت مشتریان این مجموعه نشانه کیفیت بالای این محصولات می باشد ممنون از سایت خوبتون.

 23. سلام وقت بخیر
  یکی از جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است که با نازل ترین قیمت به فروش می رسد

 24. سلام وقت بخیر
  بالش پر قو با توجه به حالت ارتجاعی که دارد به خوبی سر و گردن را پوشش میدهد و از این نظر هم بسیار در حفظ سلامتی مناسب است.

 25. سلام وقت بخیر
  یکی از جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است

 26. تمام منسوجات این مجموعه از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه شده است که رضایت مشتریان این مجموعه نشانه کیفیت بالای این محصولات می باشد.

 27. سلام وقت بخیر
  یکی از جنبه های بسیار مهم در رابطه با یک بالش در رابطه با حفظ سلامتی شخص مصرف کننده است.

 28. سلام وقتتون بخیر
  من از بالش های پر قو شما خرید کردم بسیار کیفیت خوبی داشتن ممنون از سایت خوبتون.

 29. سلام امیدوارم همیشه سالم و تن درست باشید چند سوال دارم ممنون میشم جواب بدید سوال اول اینکه این نوع بالش ها باعث ایجاد آلرژی نمیشوند؟ سوال دوم اینکه نحوه ی شستشوی این نوع بالشت ها به چه نحوی انجام میگیرند

 30. سلام وقتتون بخیر
  من از بالش های پرقو شما خرید کردم و بسیار کیفیت خوبی داشتن و همسرم خیلی استقبال کرد.

 31. سلام خسته نباشید
  بالشت پرقو بسیار نرم وراحت از واز گرفتگی عضلات گردن جلوگیری می کند

 32. یکی از بالشت های بود که خریدم و تمام مسافرانم ازش راضی بودن ممنونم بابت معرفی و پیشنهاد این نوع بالشت به من ❤️❤️❤️

 33. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  من چند باری از شما خرید کردم خواستم ببینم برای عید به صورت چکی با من کار می کنید؟

 34. سلام خسته نباشید این بالش با توجه به نرمی و لطافت بالای خود به هیچ عنوان ایجاد کننده ی گردن درد نخواهد بود

 35. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بنده و تیمم جهت تعمین و ارسال محموله به کشور های اروپایی خواستار همکار با شما هستم کجا میتونم شما را ملاقات کنم؟

 36. سلام وقت بخیر
  بالش های پر دارای بهترین کیفیت هستند و در قیمت خوبی اراعخ می شود بر گرفته از بهترین متریال های روز دنیا می باشند.

 37. سلام وقتتون بخیر
  روبالشتی‌ های شما انگار بافتی بسیار نرم دارند من اگر از این محصول شما به تعداد زیاد میخوام برام ارسال می کنید؟

 38. سلام و وقت بخیر
  من خیلی سال پیش بالش پر قو تهیه کردم و اصلا خاطره خوبی ندارم. خیلی نرم بود و گردنم خیلی اذیت میشد. میشه الیافش رو سفارش بهتون بدیم؟ یعنی مخلوط باشه؟ اگه امکانش باشه حداقل سفارش رو باید چندتا بذاریم؟

 39. سلام خسته نباشید قصد همکاری با شرکت شما رو دارم ومیخوام حضوری بیام تا از کیفیت بالش ها مطمعن باشم ادرس شرکت رو لطف کنید

 40. سلام وقتتون بخیر
  من چند بار خواستم با مشاوران شما تماس بگیریم برای خرید روبالشتی‌ اما موفق نشدم میشه خودتون باهام تماس بگیرید؟

 41. بالش پر قو گزینه ای مناسب برای استفاده ی آن دسته از خانواده های است که همواره دغدغه انتخاب کالای خواب خود را دارند. ما اطمینان داریم که شما قطعا از این بالش رضایت خاطر خواهید داشت

 42. سلام وقت بخیر چه خوبه که با سایت شما آشنا شدم و میشه غیرمستقیم وراحت اینترنتی خرید کرد باتشکر

 43. وقت شما بخیر من همیشه خرید فروشگاه مرا از شما انجام می دهند بسیار کیفیت خوبی داریم ممنون از سایت خوبتون.

 44. بالشهای طبی خیلی عالی هستن مخصوصا برای من که ناراحتی گردن دارم
  جهت خرید ادرس فروشگاهتون میدین تا از نزدیک با محصولات اشنا بشم

 45. سلام خسته نباشید روزتون بخیر
  اگر بخواهم روبالشتی را به صورت عمده خرید کنم هزینه هر روبالشتی چقدر است ؟؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما