خرید حوله دستباف تولید بازار ایران و وارداتی به قیمت عمده

خرید حوله دستباف داخلی و خارجی به میزان بالایی در بازار ایران، انجام می شود. حوله های تولید شده در داخل کشور از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده؛ و قیمت مناسب تری دارند. در مراکز معتبر پخش منسوجات، انواع حوله های دستباف ایرانی و وارداتی به قیمت عمده، عرضه می شوند. شایان ذکر است؛ که اغلب حوله هایی که با دست، بافته شده اند؛ سبک، کم حجم و در عین حال، مقاوم اند.

خرید حوله دستباف تولید بازار ایران و وارداتی به قیمت عمده

لیست قیمت انواع حوله دستباف تولید ایران و محصولات وارداتی

لیست قیمت انواع حوله دستباف تولید ایران و محصولات وارداتیدر لیست قیمت حوله دستباف، نوسان عددی قابل توجهی را ملاحظه می کنیم. این مسئله را از جنبه های گوناگون می توان بررسی کرد. به بیان دیگر موارد زیادی می توانند؛ بر قیمت انواع حوله، اثرگذار باشند.
به عنوان مثال به برخی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت ارقام مختلف حوله دستباف، اشاره می کنیم:

 • داخلی یا خارجی بودن حوله
 • محل تولید حوله
 • نوع بافت
 • طول و عرض (سایز حوله دستباف)
 • ضخامت حوله دستباف
 • جنس الیاف حوله (پنبه، ابریشم و …)
 • وزن تقریبی حوله
 • میزان لطافت و نرمی
 • سبک طراحی حوله
 • طرح حوله دستباف
 • ترکیب رنگی به کار رفته
 • کاربرد حوله (دستی، حمام و …)
 • نحوه خرید و فروش حوله دستباف

بدیهی است؛ که قیمت حوله دستباف تولید ایران نسبت به نمونه های وارداتی، ارزان تر است. همچنین با توجه به موارد بیان شده، قیمت عمده حوله با قیمت جزئی آن فرق دارد.
ناگفته نماند؛ که انتخاب مرکز خرید نیز بسیار مهم است. به طور کلی برای خرید عمده هر نوع حوله ای با قیمت مناسب، باید به مراکز تولید یا نمایندگی های پخش، مراجعه نمود.

بزرگترین مرکز فروش متنوع ترین حوله های دستباف

بزرگترین مرکز فروش متنوع ترین حوله های دستبافبزرگترین مرکز فروش حوله های دستباف، بهترین و متنوع ترین محصولات این حوزه را ارائه می دهد. واضح است؛ که حوله های دستباف با استفاده از دستگاه های سنتی و به صورت کاملاً دستی بافته شده اند. معمولاً این حوله ها پرز زیادی نداشته؛ نسبتاً سبک و کم حجم هستند.

در مراکز بزرگ تولید و توزیع منسوجات، شاهد فروش عمده حوله با نرخی مناسب تر از بازار می باشیم. کلیه فروشندگان خرده و افرادی که به هر دلیل قصد تهیه انواع حوله به میزان بالا را دارند؛ می توانند؛ به مراکز اصلی پخش یا نمایندگی های مجاز، مراجعه کنند.

تنوع حوله های دستباف از جنبه های مختلف قابل بررسی است. به عنوان نمونه می توان به تفاوت در طرح، رنگ، ضخامت و نحوه استفاده از حوله اشاره کرد. 
برخی از متنوع ترین حوله های دستباف که در بزرگترین مراکز فرش عرضه می شوند؛ عبارتند از:

 • حوله نوزادی
 • حوله دست و صورت
 • حوله مخصوص حمام
 • حوله هتلی یا مسافرتی
 • حوله استخری

مرکز خرید حوله دستباف در تهران

مرکز خرید حوله دستباف در تهرانبازار حوله دستباف از رونق فوق العاده ای برخوردار می باشد. علت این مسئله را می توان به ویژگی ها و مزایای حوله های دستباف، نسبت داد.
برخی از مزایای این حوله ها به شرح زیر می باشند:

 • داشتن وزن و حجم کم
 • مناسب برای مصارف مختلف مثل مسافرت
 • نداشتن پرز
 • ضد حساسیت بودن
 • داشتن الیاف طبیعی
 • جذب آب و رطوبت به میزان بالا
 • طول عمر بالا
 • ثابت ماندن رنگ حوله

مرکز خرید حوله دستباف در تهران از جمله منابعی است؛ که از طریق آن می توان بهترین حوله های بهداشتی را تهیه نمود. این محصولات با تنوع جالب توجهی تولید شده؛ و در گروه صنایع دستی ایرانی قرار می گیرند.

در مراکز خرید تهران، شاهد فروش انواع حوله های تولید داخل و خارج می باشیم؛ که هر کدام از اینها مشتریان خاص خود را دارند. اما حوله دستباف باکیفیت ایرانی، قیمت مناسب تری دارد.

مجموعه تولیدی حوله های دستباف دست و صورت

مجموعه تولیدی حوله های دستباف دست و صورتمجموعه تولیدی حوله دستباف دست و صورت، یکی از مهم ترین وسایل بهداشتی شخصی را تهیه می کند.
امروزه تقریباً همه مردم با اهمیت رعایت بهداشت فردی آشنا هستند. در واقع این مسئله یکی از مهم ترین مواردی است؛ که در خصوص حفظ سلامت باید به آن توجه کرد.
اولین، ساده ترین و در عین حال مهم ترین مسائل بهداشتی به استفاده انحصاری از برخی لوازم شخصی، مربوط می شود. حوله دست و صورت از جمله وسایلی است؛ که هر شخصی به صورت روزانه از آن، استفاده می کند.

با وجود تعداد بالای تولیدی های داخلی و خارجی انواع حوله، هنوز هم حوله های دستباف دست و صورت، جایگاه ویژه خود را دارند. این حوله ها از الیاف طبیعی و به شیوه ای سنتی تهیه می شوند.

مجموعه تولیدی حوله های دستباف دست و صورت در ایران، این طیف لوازم را با تنوع بالایی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، طراحی می کند. این حوله ها بسیار سبک بوده؛ و به راحتی در کیف یا ساک جا می شوند.

بزرگترین عرضه کننده حوله دستباف در بازار ایران

بزرگترین عرضه کننده حوله دستباف در بازار ایرانبزرگترین عرضه کننده حوله دستباف در بازار ایران، چه کسی است؟
پاسخ به سوال بالا، اندکی مشکل به نظر می رسد. زیرا تعداد تولید کنندگان و فروشندگان این محصول، نسبتاً بالاست. به بیان دیگر، تولید و عرضه حوله های دستباف ایرانی از دیرباز رونق داشته است.
اما ویژگی بازار بزرگترین عرضه کنندگان حوله دستباف در بازار داخلی، توجه به کاربرد حوله و نیاز مصرف کنندگان می باشد. در واقع طراحی و فروش انواع حوله با در نظر گرفتن شاخصه های مختلفی انجام می گیرد. به عنوان مثال ماهیت حوله های دست و صورت مسافرتی با حوله های حمام فرق دارد.

پرفروش ترین حوله دستباف عرضه شده در بازار ایران، بخش قابل توجهی از نیاز مصرف کنندگان را پوشش داده است. به نحوی که می توان آن را در موارد مختلف، مورد استفاده قرار داد.
شایان ذکر است؛ که عرضه حوله در بازار شهرهای مختلف ایران به روش های گوناگونی انجام می گیرد.

سفارش عمده و جزئی روتختی به قیمت عمده

سفارش عمده و جزئی روتختی به قیمت عمدهحوله و روتختی از جمله منسوجاتی هستند؛ که به میزان بالایی در بازار ایران، خرید و فروش می گردند.
روش های متنوعی برای سفارش این اقلام وجود دارد. در درجه اول باید به تفاوت خرید عمده و جزئی محصولات توجه کرد. اما به نظر می رسد؛ که برخی از مراکز معتبر پخش، انواع روتختی در هر شرایطی با قیمت عمده به فروش می رسانند.

جهت سفارش عمده و جزئی روتختی به قیمت عمده، می توان از مراکز معتبر تولید یا پخش این محصولات، کمک گرفت. لازم به ذکر است؛ که برخی از نمایندگی های مجاز فروش، فعالیت خود را به صورت اینترنتی نیز انجام می دهند. 
به این ترتیب کار سفارش عمده یا جزئی روتختی در اسرع وقت و با قیمت مناسب، صورت می گیرد. سفارش مستقیم کالا به صورت غیرحضوری از مراجع معتبر به نوبه خود در بسیاری هزینه های جانبی تجارت، صرفه جویی خواهد کرد.

ارزانسرای حوله نخ پنبه ای دستباف

ارزانسرای حوله نخ پنبه ای دستبافحوله دستباف پنبه ای از جمله حوله هایی است؛ که مشتریان زیادی در بازار دارد. مهم ترین دلیل پرفروش بودن این وسیله بهداشتی، نرمی، لطافت و راحتی آن می باشد.
ناگفته نماند؛ که حوله های دستباف نخ پنبه ای به نوبه خود اقسام مختلفی داشته؛ و از جنبه های گوناگون قابل طبقه بندی هستند. به همین دلیل بدیهی است؛ که با قیمت های مختلفی به فروش برسند.
ارزانسرای حوله نخ پنبه ای دستباف، ارقام متنوع این محصول را با قیمتی پایین تر از بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. حوله های نخ پنبه ای دستباف را می توان به دو گروه بزرگ حوله دست و صورت و حوله حمامی، تقسیم نمود.
بنابراین به نظر می رسد؛ که بهترین و مقرون به صرفه ترین روش خرید انواع حوله دستباف، مراجعه به حراجی های معتبر یا همان ارزانسراها باشد. البته امروزه روش های نوینی برای تهیه حوله دستباف ارزان به وجود آمده است. منظور، تجارت اینترنتی کالاها می باشد.

فروشنده حوله دستباف ضد حساسیت

فروشنده حوله دستباف ضد حساسیتفروشنده حوله ضد حساسیت دستباف، محصول بسیار مهمی را در حوزه بهداشت و سلامت جامعه، ارائه می کند. زیرا امروزه بسیاری از مردم به دنبال حوله هایی می گردند؛ که با پوست آنها مهربان بوده؛ و ایجاد حساسیت نکنند.
بدون شک حوله های دستبافی که با پسوند ضد حساسیت یا بدون آلرژی در بازار به فروش می رسند؛ بهترین های حوزه خود به شمار می روند.
گاهی اوقات نیز با عناوینی مثل حوله دستباف ارگانیک، مواجه می شویم. نام این حوله ها، ماهیت آنها را به خوبی مشخص می کند. در واقع حوله های ارگانیک از الیاف کاملاً طبیعی و به شیوه کاملاً سنتی بافته شده اند. این لوازم در گروه حوله های ضد حساسیت، قرار می گیرند.

فروشنده های حوله دستباف ضد حساسیت، این وسایل را به شیوه های مختلف، معرفی می کنند. یکی از بهترین روش های اطلاع از انواع حوله های موجود در بازار و قیمت آنها، ارتباط گرفتن با منابع معتبر اینترنتی است.

خریداران داخلی و خارجی حوله دستباف

خریداران داخلی و خارجی حوله دستبافخریداران حوله دستباف ایرانی را می توان به دو گروه مشتریان داخلی و خارجی تقسیم نمود. زیرا همواره بخشی از حوله های دستباف تولید شده در داخل کشور به خارج از مرزهای ایران صادار می گردند. این امر نشان دهنده کیفیت منسوجات ایرانی می باشد.

در حال حاضر خریدار حوله دستباف، روش های زیادی برای تهیه این کالا، پیش روی خود می بیند. قبل از پرداختن به این روش ها، باید گفت؛ که کلیه خریداران حوله را از یک جنبه دیگر در دو طبقه عمده و جزئی، قرار می دهند.

بهترین روش خرید حوله دستباف، کمک گرفتن از کارگاه های تولیدی یا نمایندگی های مجاز پخش می باشد. زیرا در این حالت، بسیاری از واسطه های تجاری حذف شده؛ و قیمت نهایی محصول، پایین می آید.
شایان ذکر است؛ که حوله های دستباف خریداری شده توسط مشتریان خارجی از بهترین مواد اولیه و به شیوه ای مطلوب، تولید شده اند.

مرکز خرید مستقیم حوله دستباف با ارزان ترین قیمت

مرکز خرید مستقیم حوله دستباف با ارزان ترین قیمتیکی از بهترین راه های تهیه حوله دستباف با ارزان ترین قیمت ممکن، مراجعه به مرکز خرید مستقیم این منسوجات پر مصرف می باشد.
همان طور که در قسمت های قبل نیز بیان شد؛ خرید مستقیم و بدون واسطه هر کالایی، دارای صرفه اقتصادی قابل توجهی است. همچنین گفتیم؛ که خرید اینترنتی حوله، یکی از بهترین راه های ارتباط با مراکز مستقیم فروش می باشد.
نکته قابل ذکر این است؛ که برای خرید اینترنتی هر کالایی، باید به سایت های معتبر فعال در حوزه فروش عمده آن مراجعه نمود. این سایت ها، راه های ارتباطی متعددی دارند؛ که همواره فعال می باشند.
بدون شک بهترین راه جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت های حوله دستباف در مراکز خرید مستقیم آن، تماس با فروشندگان مجرب این حوزه است. لازم به ذکر است؛ که در یک مرکز خرید و فروش مستقیم، اقسام متنوع حوله دستباف با کیفیت مطلوب، ارائه می گردند.

انواع حوله دستباف و سایز و کیفیت آن ها

انواع حوله دستباف و سایز و کیفیت آن هاانواع حوله دستباف را از جنبه های مختلف می توان طبقه بندی نمود.
به عنوان مثال برخی از زمینه های تفاوت این حوله ها به شرح زیر می باشند:

 • کیفت حوله
 • میزان نرمی و لطافت حوله دستباف
 • ابعاد یا سایز حوله
 • مناسب چه کسانی است؟
 • حمامی یا دستی بودن
 • داشتن ویژگی ضد آلرژی
 • جنس مواد اولیه تولید
 • میزان دوام و استحکام
 • مکان و روش تولید حوله دستباف
 • مارک یا برند حوله
 • نحوه رنگ آمیزی
 • طرح و مدل

در حالت کلی انواع حوله های دستباف از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار می باشند. همچنین رنگ آنها، همواره ثابت می ماند.

حوله دستباف در سایزهای مختلف تولید شده؛ و توسط اقشار مختلف مردم، خریداری و استفاده می شود. در واقع یکی از فاکتورهای مهمی که مردم در هنگام خرید حوله به آن توجه می کنند؛ سایز آن است. مثلاً سایز و کیفیت حوله های دست و صورت هتلی با حوله های حمام معمولی فرق دارد.

ارائه کاتالوگ نمونه حوله های دستباف قابل عرضه

ارائه کاتالوگ نمونه حوله های دستباف قابل عرضهکاتالوگ نمونه حوله های دستباف قابل عرضه از جمله عبارت هایی است؛ که توسط اقشار مختلف مردم جستجو می شود. علت این مسئله تا حدودی مشخص است.
حوله وسیله بهداشتی بسیار مهمی است؛ که هر انسانی به صورت روزانه به آن نیاز دارد. از طرفی کیفیت و شکل ظاهری حوله برای افراد، مهم است. به بیان دیگر، مردم تمایل دارند؛ که چند دست حوله نرم، زیبا و باکیفیت در منزل خود داشته باشند. در نتیجه به دنبال کاتالوگ این محصول می باشند.

ارائه کاتالوگ بهترین نمونه های حوله دستباف در فروشگاه ها و مراکز معتبر، صورت می گیرد. در این کاتالوگ ها شاهد تنوع طرح حوله ها و ویژگی های آنها می باشیم. علاوه بر این، کاتالوگ ها به اشکال گوناگون، قابل عرضه هستند. به عنوان مثال می توان به تجارت این محصولات در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد؛ که پیشتر نیز در مورد آن، صحبت شد.

شرکت پخش حجم بالا حوله های دستباف

شرکت پخش حجم بالا حوله های دستبافپخش حوله های دستباف با حجم بالا در بسیاری از شرکت های معتبر فعال در حوزه تولید این اقلام، صورت می گیرد. بی تردید قیمت حوله در این شرکت ها به مراتب، مناسب تر از بازار است.
اما پخش حوله های دستباف با حجم بالا به چه منظوری صورت می گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت؛ که بسیاری از فروشگاه های عرضه لوازم بهداشتی، مغازه های فروش منسوجات و مراکزی مثل هتل ها یا مراکز اقامتی، همواره به خرید تعداد زیاد حوله دستباف، نیاز دارند.
واضح است؛ که پایین بودن قیمت عمده حوله، برای این افراد بسیار مهم است. به همین دلیل شرکت های پخش عمده حوله دستباف به وجود آمده اند. از این طریق می توان انواع و اقسام حوله را با کیفیت ها و سایزهای مختلف تهیه کرد.
برخی از شرکت های پخش حجم بالای حوله های دستباف، فعالیت های خود را به واسطه سایت های اینترنتی نیز انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما