قیمت روز بالشت در بازار | بهترین مارک بالشت در بازار

قیمت روز بالشت در بازار با توجه به نوع کالا، نوع برند، نوع کاربرد و استفاده، سایز و اندازه، متفاوت است. ما می توانیم، با جستجو در گوگل از قیمت به روز این کالا مطلع شویم. همچنین با این جستجو می شود، بهترین مارک بالشت در بازار را هم شناسایی کرد. برترین برند باید محصولات آن متنوع، و قیمت های مختلفی داشته باشد، تا تمام اقشار جامعه بتوانند، کالای خود را خرید کنند.

قیمت روز بالشت در بازار | بهترین مارک بالشت در بازار

شرکت های تولیدی بالشت در ایران

شرکت های تولیدی بالشت در ایرانشرکت های تولیدی بالشت در ایران با استفاده از بهترین الیاف طبیعی، و مصنوعی، به تولید انواع بالش پرداخته است. کارخانه های تولید بالش در ایران سعی کرده اند، همزمان با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته با کیفیت ترین کالا را تولید و بدست مشتری برسانند. این تولید کنندگان همچنین در تلاش اند، با به کارگیری نیرو های متخصص بهترین طرح و مدل را روی کالای خود ایجاد کنند، تا بتوانند، با محصولات خارجی مشابه خود رقابت کنند.

شرکت های تولیدی بالشت باید در تمام مراحل تولید استاندارد های جهانی و ملی را رعایت کند. تا کالای با کیفیت بالا و درجه یک تولید شود. تا بتواند، مشتریان زیادی را در بازارهای داخلی و خارجی را به خود جذب کند.

تولید بالشت با الیاف مصنوعی

تولید بالشت با الیاف مصنوعیتولید بالشت با الیاف مصنوعی توسط کارخانه های مختلفی انجام می شود. این تولید کنندگان انواع الیاف های مصنوعی مانند: پلی استر، پلی پروپیلن، ویسکوز، اکریلیک، و…. را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه های تولید کننده خریداری، و به کارخانه خود می آورند، و انواع بالش ها را تولید و روانه انواع بازارهای هدف می کنند.

این تولید کنندگان از بهترین الیاف بالش در تولیدات خود استفاده می کنند. تولید بالشت با الیاف مصنوعی باعث شده تحولات زیادی در صنعت بالش روی دهد. تولید این نوع بالش ها دیگر مشکلات بالش های که با الیاف طبیعی ساخته می شوند را ندارد. 

تولید این نوع بالش ها باید به صورتی باشد، که بالشت تولید شده سبک باشد. شست شوی آن به راحتی انجام شود، در حین شست شو آب کمی را جذب کند، تا بالشت سنگین نشود، رفت و آمد هوا در آن به آسانی صورت بگیرد، در صورت خیس ماندن طولانی کپک نزند.

عرضه بهترین بالشت های طبی

عرضه بهترین بالشت های طبیعرضه بهترین بالشت های طبی توسط تولید کنندگان معتبر و فروشندگان مختلفی انجام می شود. تولید کنندگان، این کالا را با بالاترین کیفیت تولید و بدست تمام مصرف کنندگان می رسانند، همچنین فروشندگان این محصول با شناختی که از برند های معروف و برتر انواع بالشتی های طبی دارند، به عرضه بهترین بالش پرداخته اند.

بهترین بالشت طبی باید از مرغوب ترین، و بهترین الیاف، ساخته شده باشد. و بتواند از تمام اعضای بدن مانند: سر گردن، پا ها، محافظت کند. برای خرید بهترین برند، در وهله اول باید تولید کنندگان معتبر را شناسایی کنید. و در مرحله دوم به سراغ فروشندگانی که در بازار صاحب اعتبار هستند، بروید.

واردات بالشت های خارجی به ایران

واردات بالشت های خارجی به ایرانواردات بالشت های خارجی به ایران از کشور های مختلفی انجام می شود، بیشترین واردات به ترتیب از کشورهای چین، ترکیه، امارات متحده عربی، ایتالیا، دانمارک، و آلمان، بوده است. واردات این کالا باعث خروج ارز زیادی از کشور شده است.  و خسارات فراوانی هم به تولید کنندگان بالش ایرانی زده، این کالاهای وارداتی از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با کالای داخلی ندارد، حتی در برخی از موارد بالش های ایرانی کیفیت بالاتری هم دارد. با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید از وارد کردن این نوع محصول جلوگیری شود. تا بتوان، به رونق دادن کارخانجات کشورمان کمک کرد، که این به نوبه ی خود باعث ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز کشورمان می شود و از خروج ارز هنگفت از کشور هم می توان جلوگیری کرد.

فروش بالش خارجی توسط شرکت های وارد کننده به تمام نقاط کشور انجام می شود.

نمایندگی فروش بالشت های خارجی و ایرانی

نمایندگی فروش بالشت های خارجی و ایرانینمایندگی فروش بالشت های خارجی و ایرانی به عرضه انواع بالشت با برند های مختلف مشغول اند. در این نمایندگی می توان انواع کالا مانند: بالشت کاموایی، بالش طبی هوشمند، بالش فوم ایرانی، بالش الیاف فشرده بالش طبی ژل دار، بالش هوشمند بامبو، بالش طبی ایرانی، بالش طبی مدیکال، و…. را با قیمت های مناسبی تهیه کرد. این نمایندگی چون انواع محصول را مستقیم و بدون واسطه عرضه می کند، قیمت آن ها کمتر از قیمت بازار است.

این نمایندگی علاوه بر فروش کالا به منظور جذب مشتری اقدام به ارائه خدماتی مانند: مشاوره های رایگان، و خدمات پس از فروش هم کرده است.

شما می توانید، در این مکان از انواع قیمت ها مانند: قیمت بالش لایکو، قیمت بالش طبی، قیمت روز بالشت، و…. مطلع شوید.

فروش بالشت ارزان در این نمایندگی توسط فروشندگان مختلفی انجام می شود. علاوه بر این فروش بالش لایکو در این مکان هم صورت می گیرد.

خرید بالش خارجی را می شود، از این مکان با قیمت های بکری انجام داد.

مرکز خرید بالشت های طبی، مسافرتی و پنبه

مرکز خرید بالشت های طبی، مسافرتی و پنبهمرکز خرید بالشت های طبی، مسافرتی، و پنبه که در برخی از شهر های ایران وجود دارد، را می توان با جستجو در اینترنت پیدا کرد. و برای خرید بالش ارزان به آن مراجعه کرد. بیشتر فروشندگان، شرکت های پخش کننده، صادر کنندگان برای خرید به این مرکز می آیند، تا کالای خود را با کیفیت بالا و قیمت ارزانی تهیه کنند. در این مکان بیشتر فروشندگان برای تبلیغات، و فروش بیشتر محصول خود اقدام به عرضه انواع کالا با قیمت های پایینی کرده اند. و همین سبب شده ما بتوانیم، انواع بالشت را با قیمت های استثنایی خرید کنیم.

این مکان چون مرجع رسمی فروش محصولات کارخانه تولیدی است، و کالا مستقیم از کارخانه وارد می شود. این اطمینان را به مشتری می دهد، که کالای با کیفیت بالا و مرغوب را خرید کرده است.

لیست قیمت انواع بالشت در بازار ایران

لیست قیمت انواع بالشت در بازار ایرانلیست قیمت انواع بالشت در بازار ایران با توجه به نوع برند، کیفیت، سایز و اندازه، نوع کالا، نوع استفاده و کاربرد، آن متفاوت است. قیمت انواع بالشت در کارخانه های تولیدی با توجه به نوع مواد اولیه، نوع پارچه، هزینه تولید، هزینه نیروی انسانی، سود تولید کننده، سود دلالان، و سود فروشنده، قیمت انواع بالش تعیین می شود. شما می توانید، به فروشگاه های کالای خواب که در سطح شهرها وجود دارد، بروید، و از انواع قیمت ها آگاهی یابید. علاوه بر این فروشگاه ها شما می توانید، به نمایندگی فروش بالشت، و مرکز فروش بالش مراجعه، و قیمت انواع کالا را کسب کنید.

یک روش جدیدتر هم وجود دارد، که به راحتی می توان انواع قیمت ها را با تصاویر کالا مشاهده کرد. و آن هم جستجو در شبکه های اینترنتی است.

شرکت پخش بالشت های طبی هوشمند

شرکت پخش بالشت های طبی هوشمندشرکت پخش بالشت های طبی هوشمند انواع کالا را از تولید کننده، و یا از وارد کننده ( برای برندهای خارجی)، خرید می کند. و بعد انواع بالش ها را با برند ها، کیفیت، طرح و مدل، کاربرد، و قیمت های متفاوتی به تمام بازار ها می فروشد. این شرکت به صورتی کالا را عرضه می کند. که مشتری در موقع نیاز به راحتی بتواند، محصول مورد نیاز خود را تهیه کند. این شرکت پخش کننده باید طوری کالا را پخش کند، که با کمبود عرضه، یا مازاد عرضه مواجه نشود. همچنین باید در انبار به مقدار کافی بالشت داشته باشد،  که اگر احتمالا بازار با کمبود روبرو شد، و قیمت ها رو به افزایش بود، بتواند با توزیع سریع و به موقع از بالا رفتن قیمت ها جلوگیری کند.

آشنایی با انواع بالشت و عملکرد آن ها

آشنایی با انواع بالشت و عملکرد آن هاآشنایی با انواع بالشت و عملکرد آن ها: 

 • بالش های لاتکس: این نوع بالش از لاتکس ۱۰۰ در صد طبیعی تولید شده، بالش لاتکس بسیار انعطاف پذیر است، و همین باعث شده که شکل سر و گردن را به خودش بگیرد، و از تمام انحناها و خطوط سر و گردن و ستون فقرات محافظت می کند.
 • بالش های مموری فوم: این نوع بالش به خاطر راحتی و کم کردن فشار روی عضلات گردن محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. انواع بالش مموری فوم مطابق با انحنای گردن طراحی شده اند،  به همین دلیل موقع خواب شکل سر و گردن را به خود می گیرند، دردهای گردن و کمر را اصلاح می کنند، به خاطر همین این نوع بالش بهترین انتخاب برای افرادی است که به پهلو می خوابند، چون از ستون مهره ها مراقبت می کند.
 • بالش پر: این بالش که از پر مرغ، غاز، یا قو، تهیه می شود. باعث حرکت آسان پر زیر سر و گردن می شود، در نتیجه احتمالا دردهای عضلانی و درد گردن را کاهش می دهد. به عقیده کارشناسان این نوع کالا بهترین بالش است و استفاده از آن توصیه می شود. ولی قیمت این نوع بالش نسبت به دیگر بالش ها قیمت بالایی دارد.
 • بالش پلی استر یا بالش الیافی: این نوع بالش ها از جنس پلی استر هست، و معمولا از فوم یا نخ های پلی استر، یا ترکیبی از این دو هستند. این نوع بالش خطر آلرژی را برای کسانی که به آسم و آلرژی مبتلا هستند، را کاهش می دهد. و افرادی که به واریس مبتلا هستند، می توانند، از این بالش برای گذاشتن زیر پا استفاده کنند.

خرید انواع بالشت زیر قیمت بازار

خرید انواع بالشت زیر قیمت بازاربرای خرید انواع بالشت زیر قیمت بازار باید به فروشند گانی که محصول را مستقیم و بدون واسطه خرید می کنند، مراجعه کرد. مانند: تولید کننده، ممکن است امکان دسترسی به تولید کننده برای همه وجود نداشته باشد. برای همین منظور شما می توانید، از چهار راه اقدام کنید، و کالا را با قیمت زیر بازار خرید کنید:   

 • خرید از نمایندگی 
 • خرید از مرکز فروش 
 • خرید از سایت کارخانه تولیدی 
 • خرید از شرکت های پخش کننده

این چهار گروه چون کالا را مستقیم و با قیمت تولیدی خرید می کنند. بنابرین باید در هنگام فروش هم کالا را با قیمت زیر بازار  بفروشند.

از این گروه ها که بگذریم، شما می توانید، از روش های دیگری هم کالا را با قیمت زیر بازار تهیه کنید، هرچند که این روش ها همیشه وجود ندارد، اما ما به آن اشاره می کنیم: 

 • بعضی از مواقع فروشگاه های تازه تاسیس، برای جذب مشتری اقدام به فروش محصول با قیمت های استثنایی می کنند.
 • مراجعه به نمایشگاه ها، یا غرفه های که در برخی از مواقع سال مانند عید نوروز، و.. ایجاد می شود و انواع بالشت ها را با قیمت تولیدی به معرض فروش می گذارنند.
 • به سراغ فروشگاه های زنجیره ای، یا تعاونی ها بروید، این دو گروه همیشه در دسترس هستند، و قیمت کالاهای آن ها هم بسیار مناسب است.

عمده فروشی بالشت های شکلک

عمده فروشی بالشت های شکلک عمده فروشی بالشت های شکلک که در برخی شهر های ایران وجود دارد، به پخش و عرضه کالا با قیمت های تولیدی پرداخته است. این عمده فروش انواع بالشت شکلک را با قیمت تولیدی عرضه می کند. معمولا فروشندگانی دست به فروش عمده کالا می زنند، که محصول را مستقیم و با قیمت پایینی خرید می کنند. چون عمده فروشی با قیمت ارزانی انجام می شود، این نوع خرید سبب می شود تا عمده فروش ضرر نکند. 

یک عمده فروش باید کالا را در اندازه و سایز، برند، و قیمت های متفاوتی عرضه کند. تا بتواند، کالا های مختلفی را به سراسر کشور ارسال کند. یک عمده فروش با تجربه و معتبر باید انواع برند، و کیفیت های، مختلف را بشناسد. 

عمده فروشی هم به نفع فروشنده است هم به نفع خریدار، فروشنده کالای خود را در تعداد بیشتری می فروشد، و خریدار هم با قیمت کمتری از بازار محصول مورد نیاز خود را تهیه می کند.

پرفروش ترین برندهای بالشت طبی

پرفروش ترین برندهای بالشت طبی پر فروش ترین برند های بالشت طبی را می توان با جستجو در سایت های اینترنتی پیدا کرد. یک برند معتبر و پر فروش باید دارای ویژگی های زیر باشد: 

 • پشتیبانی: اگر چه بالش های طبی انواع مختلفی دارد. ولی لازم است بالشت خریداری شده پشتیبانی لازم را داشته باشد. منظور از پشتیبانی در این جا همان کیفیت و طراحی بالشت مربوطه است که بتواند، از بدن بالاترین پشتیبانی را کند. به عنوان نمونه بتواند از سر و گردن محافظت کند.
 • راحتی: راحتی در بالش های طبی  بسیار مهم است. زیر داشتن خواب راحت به جنس بالشت بستگی دارد. بالش های که از پارچه های نرمی تولید شده باشند، به کیفیت خواب کمک شایانی می کنند.
 • فوم: نوع فوم بستگی به راحتی فرد دارد. به عنوان مثال افرادی که دچار درد در ناحیه گردن هستند، بالش های سفت نسبت به بالشت های نرم توصیه می شود.
 • قیمت: بالشت های طبی انواع مختلفی دارند، و همین باعث شده قیمت کالا هم متفاوت باشد. و هر چه کیفیت ساخت بالا باشد، و مشخصات بهتری داشته باشد، قیمت بالاتری هم دارد.
 • سایر ویژگی ها روی فروش محصول هم موثر است مانند: اندازه های مختلف بالش روی گردن و سر موثر هستند، 

با توجه به این ویژگی ها به راحتی می توان پر فروش ترین کالا را تشخیص داد. کسانی که به تولید بالش طبی اشتغال دارند، باید به موارد بالا توجه کنند، تا بتوانند، بالاترین فروش را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما