قیمت روز روفرشی | عرضه عمده روفرشی های کشدار

قیمت روز روفرشی بر اساس یک سری عوامل مکرراً دست خوش تغییراتی می شود، به طوری که نمی توان قیمتی ثابت و واحد برای انواع این محصول اعلام کرد؛ روفرشی های کشدار یکی از جدید ترین و بهترین مدل های انواع گوناگون روفرشی می باشند که عرضه ی عمده ی انواع طرح های آن از طریق روش های متعددی در راستای منافع مشتریان و خریداران انجام می گیرد، به گونه ای که افراد متقاضی خرید می توانند مناسب ترین روش را با در نظر داشتن شرایط خود به جهت خرید عمده ی روفرشی کشدار انتخاب کنند.

قیمت روز روفرشی | عرضه عمده روفرشی های کشدار

بزرگترین تولید کننده های روفرشی در ایران

بزرگترین تولید کننده های روفرشی در ایرانپارچه های زخیمی که با استفاده از مواد اولیه و متریال های گوناگونی بافته و دوخته می شوند و به دلایل مختلفی بر روی فرش ها پهن می شوند، روفرشی نام دارند.

از جمله عمده دلایل با اهمیت استفاده از روفرشی می توان به مواردی همچون پوشاندن عیب و ایراد های فرش، محافظت از فرش در برابر آفتاب، حفاظت در مقابل انواع عوامل آسیب دهنده به فرش، نو و تازه نگه داشتن فرش، تمیز ماندن فرش ها و مورد های بسیار زیاد دیگر نظیر موارد ذکر شده اشاره کرد.

روفرشی هایی که مورد استفاده قرار می گیرند بایستی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند تا بتوان از آن ها در طولانی مدت استفاده کرد و از وجودشان بهره مند شد.

بزرگترین تولید کننده های روفرشی در ایران همواره باکیفیت ترین انواع روفرشی را به علت رعایت مواردی چون مورد های زیر به دست مشتریان خود می رسانند:

 • احداث کارخانه روفرشی با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و در مکانی مناسب
 • استفاده از مواد اولیه ای مرغوب و باکیفیت
 • استخدام متخصصین در حوزه ی تولید روفرشی در انواع گوناگون
 • استخدام کارکنانی کاری و مجرب
 • تولید مطابق با فرایند ها و الگو های استاتدارد تولید
 • ارائه محصول از معتبر ترین مرکز های تولیدی روفرشی و از طریق انواع و اقسام روش ها
 • و موارد بسیاز زیاد دیگری از این قبیل.

عرضه انواع روفرشی در سایز های مختلف

عرضه انواع روفرشی در سایز های مختلفسایز های روفرشی های تولید شده در کارخانجات تولیدی اش بسته به سایز و ابعاد انواع فرش ها دارد، چرا که با توجه به نامی که این محصول دارد استفاده ی از آن به جهت پهن کرد بر روی فرش ها است، از این رو بایستی دارای ابعاد و متراژی مطابق با سایز فرش ها باشند.

عمدتاً عرضه انواع روفرشی در سایز های مختلفی چون سه متری، شش متری، نه متری و دوازده متری که همانند متراژ انواع فرش ها می باشند، صورت می گیرد.

بهترین و مورد اطمینان ترین بستر عرضه ی این محصول پر کاربرد و پر تقاضا که نه تنها متنوع ترین سایز های روفرشی را به فروش گذاشته است، بلکه دارای مدل ها، طرح ها و رنگ های گوناگونی از آن است که از جمله پر فروش ترین و پر سود ترین انواع آن ها عبارت می باشند از:

 • روفرشی کش دار در متراژ ها و سایز های مختلف
 • روفرشی ترکیه ای در طرح ها و مدل های گوناگون
 • روفرشی مخمل زرکدار در انواع سایز ها
 • روفرشی مدرن تحت عنوان معتبر ترین برند های ایرانی و خارجی
 • روفرشی مخمل ترک در متنوع ترین و زیبا ترین طرح ها
 • و موارد متعدد دیگر.

فروش بهترین روفرشی های کش دوزی شده

فروش بهترین روفرشی های کش دوزی شدهدر گذشته روفرشی ها تنها در مدل هایی ساده بودند که شامل ایراد هایی همچون جا به جایی مداوم می شدند،  به طوری که در طولانی مدت بر اثر رفت و آمد در روی سطح آن ها، به هیچ عنوان ثابت نمی ماندند و مدام تا خورده و چروک می شدند.

از این رو تولید کنندگان انواع روفرشی به دنبال فرایندی بودند که دیگر روفرشی های تولید شده دارای چنین ایراداتی تباشتد و این مشکل را به نحو احسن رفع کنند.

روفرشی های کش دوزی شده، روفرشی هایی هستند که در راستای حل ایرادات روفرشی های قدیمی و ساده طراحی و تولید شده اند.

این روفرشی ها به طور کاملاً  منطبق بر روی فرش ها پهن می شوند و به وسیله وجود کش هایی که در کناره های آن دوخته شده است، بر روی فرش کاملاً فیکس می شوند، به گونه ای که دیگر هیچ رفت و آمدی موجب جا به جایی و جدا شدن روفرشی از فرش نمی شود و روفرشی ها در طولانی ترین زمان ممکن در جای خود باقی می مانند.

فروش بهترین روفرشی های کش دوزی شده به واسطه ی ویژگی منحصر به فرد و مختص به خودی که دارد، توانسته رونق فروش بسیار بالا و قابل توجهی را داشته باشد و موجب سود آوری چشم گیری فعالان در این حوزه شده است.

لازم به ذکر است که افراد می توانند بهترین و زیبا ترین انواع روفرشی های کش دار را از طریق انواع و اقسام روش های حضوری و غیر حضوری، با واسطه و بی واسطه تهیه کنند.

جدول قیمت انواع روفرشی در بازار

جدول قیمت انواع روفرشی در بازارقیمت فروش روفرشی در انواع مختلف به عوامل و موارد بسیار زیادی اعم از مورد های زیر بستگی دارد که همواره موجب بروز تغییرات مکرر و مداومی در رنج های قیمت آن می شوند:

 • کیفیت مواد اولیه و پارچه ی مورد استفاده در تولید روفرشی در قیمت آن بسیار موثر است.
 • میزان کیفیت دوخت که به مکانیزم ها و فرایند های دوختی بستگی دارد که کارخانجات تولید کننده مطابق با آن ها عمل می کنند.
 • متراژ روفرشی های تولید شده که طبیعتاً هر چه متراژ و سایز آن بیشتر باشد، بهای تمام شده ی بیشتری نیز خواهد داشت.
 • نحوه روشی که محصول مطابق با آن به فروش می رسد که بنا بر بودن و یا نبودن واسطه و هزینه های جانبی فروش بر میزان قیمت تاثیر بسزایی دارد.
 • نوع روفرشی تولید شده، به طوری که انواع ساده و کش دار آن دارای قیمت هایی متفاوت با یکدیگر هستند.
 • تورم های حاکم بر اقتصاد کشور و جا به جایی مداوم و مکرر نخر ارز نیز از جمله عوامل موثر د  قیمت این محصول می باشد.
 • و موارد بسیار زیاد دیگر.

به واسطه ی وجود دلایل و عوامل مذکور جدول و یا لیستی از قیمت های متنوع این محصول وجود دارد که به طور دقیق و به روز در صفحات فروش اینترنتی انواع روفرشی برای ایجاد امکان دسترسی هر چه آسان تر مشتریان به لیست قیمت ها، درج شده است.

از جمله محصولاتی که قیمت آن ها به طور به روز در این صفحات فروش درج می شوند، عبارت می باشند از:

 • قیمت روفرشی ابریشم
 • قیمت عمده روفرشی
 • قیمت روفرشی کشدار
 • و …

فروشگاه اینترنتی انواع روفرشی و پتو

فروشگاه اینترنتی انواع روفرشی و پتوامروزه یکی از انواع روش های متداول و بسیار رایج خرید و فروش انواع گوناگون محصولات که با بهره مندی از تکنولوژی های روز به وجود آمده اند، خرید و فروش به صورت آنلاین و اینترنتی می باشد.

انواع محصولات روفرشی و پتو از آن دست محصولاتی هستند که توانسته اند رونق فروش بسزایی را در این روش از فروش از آن خود کنند و موجب کسب سود بالای تولید کنندگان و توزیع کنندگان خود شوند.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی انواع روفرشی و پتو همواره موجب منافع هر چه بیشتر مشتریان و خریداران شده است، چرا که افراد با بهره مندی از تکنولوژی اینترنت و مراجعه به این فروشگاه ها از مزیت های ویژه و منحصر به فردی استفاده می کنند که باعث بر رضایت مطلوبشان از خرید خود می شود.

از جمله بارز ترین و مورد اهمیت ترین منافع بهره مندی و استفاده از فروشگاه های اینترنتی برای تهیه و خرید انواع روفرشی و پتو عبارت هستند از:

 • صرفه جویی در زمان.
 • حذف هزینه های جانبی برای مثال حذف هزینه های اضافی حمل و نقل.
 • کوتاهی دست واسطه گران که موجب بر نازل بودن چشمگیر قیمت ها در مقایسه با قیمت های بازار شده است.
 • ارائه بهترین و مطلوب ترین راهنمایی ها و مشورت ها حین انجام خرید به صورت آنلاین از طریق کارشناسان متخصص فروش.
 • معرفی انواع محصولات تحت عنوان برند های مختلف به صورت تکمیل و دقیق.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

قیمت روفرشی ۱۲ متری مخمل زرکدار

قیمت روفرشی 12 متری مخمل زرکدار روفرشی های مخمل زرکدار یکی از انواع روفرشی هایی است که میزان قابل توجهی از محصولات تولیدی در کارخانه های تولید کننده ی انواع روفرشی را به خود اختصاص داده است.

این روفرشی ها نیز در متراژ ها و سایز های متغیر و گوناگونی وجود دارند که از جمله پرفروش ترین آن ها، روفرشی مخمل زرکدار با سایز دوازده متری می باشد.

قیمت روفرشی ۱۲ متری مخمل زرکدار نیز بسته به عوامل که به طور کامل ذکر کرده ایم، دست خوش تغییرات دائم می گردد و نمی توان رنج ثابتی را برای آن ها تعیین کرد.

برای این که مشتریان بتوانند از قیمت های روز و دقیق انواع این روفرشی مطلع شوند، تنها کافیست تا به وب سایت های فروش اینترنتی آن مراجعه کنند.

در این وب سایت ها قیمت انواع روفرشی ها مِن جمله روفرشی های مخمل زرکدار توسط کارشناسان فروش به طور روزانه به روز رسانی می شوند و کاملاً دقیق و لیست شده درج می شوند.

تولید عمده روفرشی مخمل ابریشم

تولید عمده روفرشی مخمل ابریشمروفرشی هایی که از جنس مخمل ابریشم هستند جزء متنوع ترین انواع روفرشی های موجود در بازار می باشند، چرا که میزان تقاضا برای این محصول به نسبت دیگر انواع روفرشی به مراتب بیشتر می باشد.

تولید عمده روفرشی مخمل ابریشم در کشور ما مطابق با استاندارد ترین و اصولی ترین فرایند های جهانی صورت می گیرد، چرا که کیفیت نتیجه نهایی تولیدات کارخانه های واقع در کشور خود دلیلی واضح و روشن می باشند.

در خرید روفرشی ابریشم متقاضیان لازم است تا نهایت دقت و توجه را داشته باشند تا معتبر ترین و مورد اطمینان ترین مرکز خرید روفرشی مخمل ابریشم را برای تهیه ی مصول برگزینند.

چرا که در این صورت به طور حتم و مطمئناً محصولی باکیفیت، بادوام و زیبایی را در ازای پرداخت بهایی منصفانه، منطقی و مقرون صرفه تهیه خواهند کرد و خریدی بسیار مطلوب و رضایتمندانه خواهند داشت.

خریدار روفرشی ارزان قیمت باکیفیت

خریدار روفرشی ارزان قیمت باکیفیتتولید روفرشی ارزان از جمله اهداف اصلی کارخانجات تولید کننده این محصول در داخل کشور می باشد که خود موجبات رونق بالای خرید عمده روفرشی در انواع مختلف را فراهم آورده است.

گفتنی است که در خرید اینترنتی روفرشی که در حال حاضر مورد استقبال جامعه ی خریداران، تقاضا کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان قراررفته است، قیمت روفرشی ارزان و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

خریدار روفرشی ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت که همواره به دنبال روش خریدی بی واسطه است، می تواند از روش خرید اینترنتی استفاده کند و به علت بهره مندی از مزایای متعدد این روش، جزء استفاده کنندگان دائمی آن باشند.

فروشنده روفرشی های ابریشمی طرح فرش

فروشنده روفرشی های ابریشمی طرح فرشهمانطور که گفتیم روفرشی های ابریشمی جزء پر تقاضا ترین و مر تواید ترین انواع روفرشی ها می باشد، که خود دارای انواع بسیار گوناگونی است.

از جمله مدل های مر فروش و بسیار زیبای روفرشی های ابریشمی، روفرشی هایی هستند که دارای طرح های مثل طرح انواع فرش ایرانی می باشند.

استفاده از روفرشی های طرح فرش ابریشمی به گونه ای هستند که قابلیت ست شدن و هماهنگی با انواع دیزاین منازل را دارند.

مرکز فروش روفرشی و فروشنده های روفرشی های ابریشم در طرح های متنوع فرشی می کوشند با ارائه ی باکیفیت ترین محصولات ممکن و در قیمت هایی مطلوب رضایت مشتریان خود را به طور دائم داشته باشند و روز به روز بر میزان خریداران خود بی افزایند.

شرکت پخش انواع روفرشی های طرحدار

شرکت پخش انواع روفرشی های طرحدارشرکت پخش انواع روفرشی های طرحدار با احداث و تاسیس انواع نمایندگی روفرشی در نقاط مختلف کشور بر این باور است که بتواند نیار تمام تقاضا کنندگان خود را به نحو احسن پاسخگو باشد.

این شرکت ها علاوه بر راه اندازی نمایندگی های فروش متعدد، در انواع فضا های اینترنتی و مجازی درگاه ها و فروشگاه هایی را به وجود آورده اند که امکان خرید را برای تمام متقاضیان خرید به مراتب سهل تر و راحت تر کرده است.

لازم به یادآوری است که استفاده از این امکان برای خرید و تهیه روفرشی خدمات و مزایای عدیده ای را مشمول حال افراد می نماید.

صادرات روفرشی های سنتی ایرانی

صادرات روفرشی های سنتی ایرانیبازار فروش روفرشی های سنتی ایرانی با توجه به این که صادرات نیز می شود، از رونق فروش بسیار بالا و بسزایی برخوردار می باشد.

علت اصلی و بااهمیت صادرات روفرشی های سنتی ایرانی، کیفیت و زیبایی بسیار مطلوب انواع این محصول می باشد.

روفرشی های سنتی ایرانی از جمله زیبا ترین و جذاب ترین انواع روفرشی می باشد که به واسطه ی جلوه ی منحصر به فرد و گیرایی که دارند، نظر کثیر تقاضا کنندگان را به خود جلب کرده اند.

از جمله عنده دلایل جذابیت این روفرشی ها استفاده از رنگ هایی شاد و زیبا در طرح های سنتی ویژه ای است، که دارا هستند.

فروش انواع روفرشی به قیمت کارخانه

فروش انواع روفرشی به قیمت کارخانهفروش انواع روفرشی به قیمت کارخانه تنها از طریق توزیع توسط تولیدی های این محصول انجام نمی شود، بلکه در روش هایی که واسطه گران سود جو حذف شده اند می توان درجه یک ترین محصولات را در ازای پرداخت بهایی معادل با قیمت درب کارخانه خریداری کرد.

یکی از انواع متعدد روش های فروش بی واسطه و به قیمت کارخانه مدل های مختلف روفرشی، توزیع اینترنتی آن است.

در توزیع اینترنتی فروش انواع روفرشی اعم از موارد زیر که جزء مر فروش ترین ها هستند، انجام می گیرد:

 • فروش روفرشی ترک در انواع مدل های کشدار و ساده
 • فروش روفرشی ابریشم ایرانی در طرح های سنتی و فرشی
 • و فروش تمام انواع دیگر  روفرشی های موجود در بازار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما