قیمت زیرانداز شش متری سفری با کیفیت ضد آب

اگر
به دنبال خرید زیرانداز مناسب هستید تا در مواقع گوناگون از آن استفاد کنید می توان
به زیراندازهای شش متری سفری اشاره کرد که دارای ویژگی های بارزی همچون قابلیت ضد آب
هستند. قیمت زیرانداز شش متری سفری با کیفیت ضد آب با توجه به مؤلفه های گوناگونی مشخص
می گردد. قیمت زیرانداز با کیفیت را می توان از تولیدی های آن به دست آورد. این محصول در کارخانجات سازنده
با تجهیزات مدرن تولید گردیده و به صورت های مختلف به بازارفروش عرضه می گردند. 


قیمت زیرانداز شش متری سفری با کیفیت ضد آب

تولیدی زیرانداز حصیری ضخیم با کیفیت

تولیدی زیرانداز حصیری ضخیم با کیفیت بسیاری از زیراندازهای حصیری که در بازار وجود دارند از الیاف طبیعی ساخته می شوند که با پیشرفت تکنولوژی امروزه علاوه بر الیاف طبیعی در ساخت نمونه های از این زیر اندازها از الیاف مصنوعی نیز استفاده می کنند. 

تولید کنندگان زیرانداز حصیری معمولا این محصول را به صورت عمده به بازار وارد می کنند و معمولا این  محصولات دارای خصوصیات مختلف می باشند که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارای طراحی ساده و بسیار زیبا
 2. دارای قابلیت ضد آب و جلوگیری از جذب رطوبت
 3. قابل استفاده در مسافرت، پیک نیک و کوهنوردی
 4. طراحی در سایز و مدل های مختلف
 5. داشتن وزن سبک و قابلیت حمل آسان
 6. دارای قابلیت تاشو

زیرانداز مدل سفری ضد آب زیر قیمت بازار

زیرانداز مدل سفری ضد آب زیر قیمت بازارزیرانداز مسافرتی ضد آب از جمله زیر اندازهای پرفروشی می باشد که در سایز ها و اندازه های مختلفی توسط تولید کنندگان های گوناگون ساخته می شود.

در ساخت این زیراندازها عایق رطوبتی  و بهترین الیاف مورد استفاده قرار گرفته شده است، به همین جهت این زیراندازها طرفداران زیادی دارد چراکه زیراندازهای که ضد آب نیستند با جذب رطوبت، نم دار و خیس می شوند و موجب مشکلات زیادی برای مسافران خواهند شد.

این محصول را به صورت های سنتی و اینترنتی عرضه می شود که توزیع حضوری آن در فروشگاه ها و نمایشگاه های لوازم خانگی در سراسر کشور انجام می گیرد.

فروش اینترنتی این محصول همچنین در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به صورت آنلاین انجام می شود. خرید اینترنتی بهترین روش برای تهیه زیرانداز مدل سفری ضد آب زیر قیمت بازار است چراکه در این نوع خرید مشتریان به طور مستقیم از تولیدکننده محصول را تهیه می کند و با حذف واسطه فروش قیمت انواع زیرانداز مدل سفری ضدآب کاهش می یابد. 

انواع زیرانداز مسافرتی در اندازه های مختلف

انواع زیرانداز مسافرتی در اندازه های مختلفزیر اندازهای مسافرتی از جمله لوازم پر کاربردی هستند که توسط تولیدکنندگان با با کیفیت ترین مواد ساخته می شوند. در کارخانجات تولیدی معمولا انواع زیرانداز مسافرتی در اندازه های مختلف کوچک، سه متری، چهار متری، پنج متری و … تولید می شوند و هر کدام به ترتیب ظرفیت پذیرش دو نفر، چهارنفر، شش نفر، هشت نفر و … را دارا هستند.

این زیراندازها دارای جنس های مختلفی هستند و از جمله پرکاربردترین نوع این زیر اندازها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیرانداز جاجیم
 • زیر انداز ورزشی فومی
 • زیرانداز حصیری پلاستیکی
 • زیرانداز حصیری با الیاف طبیعی
 • زیرانداز کوهنوردی
 • و …

اگر می خواهید با مدل های بیشتر زیراندازهای مسافرتی آشنا شوید کافیست در اینترنت جستجو کرده و به سایت های فروش این محصول مراجعه نماید تا جدیدترین مدل ها و رنگ ها و طرح های زیرانداز مسافرتی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب به راحتی آن را با قیمت کمتر و کیفیت بالاتر خریداری نماید.

قیمت زیرانداز مسافرتی شش متری در ایران

قیمت زیرانداز مسافرتی شش متری در ایراناگر می خواهید به مسافرت های کوتاه مدت و بلند مدت بروید یکی از لوازم ضروری که به آن نیاز خواهید داشت قطعا زیرانداز خواهد بود تا بر روی آن بنشینید و استراحت کرده و از تفریح خود لذت ببرید. به همین جهت برندهای مختلفی به تولید زیرانداز مسافرتی می پردازند تا نیاز مسافران را به یک زیرانداز قابل حمل و سبک پاسخ  گویند‌.

به همین جهت انواع مختلفی از زیر اندازها از جنس های نخی، پلاستیکی، حصیری و … تولید می شوند. یکی زیراندازهای که ظرفیت پذیرش دوازده نفر را دارد و بسیاری از خانواده ها کم جمعیت نیز برای نشستن و استراحت راحت تر نیز آن را انتخاب می کنند زیرانداز شش متری می باشد.

قیمت زیرانداز مسافرتی شش متری در ایران بر اساس عوامل مختلفی تعیین می گردد که به قرار زیر هستند: کیفیت به کار رفته در مواد سازنده، نوع بافت، طرح و رنگ، نوع برند سازنده و غیره موارد دیگر از این دست.

بسیاری از مشتریان و صاحبان فروشگاه های همچون پلاسکو و … معمولا به خرید زیر انداز مسافرتی عمده می پردازند تا با تخفیف زیرانداز از سوی فروشنده به سود بیشتری دست یابند.

بازار فروش زیرانداز سفری ۱۲ متری ایرانی

بازار فروش زیرانداز سفری 12 متری ایرانیزیر انداز از جمله لوازمی می باشد که هم برای نشستن  افراد و هم در زیر چادرهای مسافرتی و کوهنوردی برای اسکان آنها مورد استفاده قرار می گیرد، به همین جهت انواع مختلفی از زیرانداز های سفری در اندازه و طرح های متنوع  وارد بازار شده اند.

اگر به مرکز فروش زیرانداز سری بزنید می توانید انواع گوناگون این محصول پرکاربرد را مشاهده و انتخاب نماید که از جمله آن زیرانداز ۱۲ متری می باشد که دارای ظرفیت پذیرش ۲۴ نفر است و بسیاری از افراد خواهان این زیرانداز بزرگ هستند.

به همین جهت بازار فروش زیرانداز سفری ۱۲ متری ایرانی بسیار پر رونق می باشد چون علاوه بر ظرفیت بالا و مناسب خود، به آسانی تا خورده و جمع می شود و به اندازه یک کیف دستی کم جا شده و بدین صورت حمل آن آسان می گردد.

کیفیت مواد سازنده این زیرانداز بسیار بالا می باشد و نوع بافت، طرح ها و رنگ های به کار برده شده در انواع زیراندازهای ۱۲ متری نیز از عوامل مؤثر در فروش بالای آن می باشد.
برای خرید زیرانداز سفری علاوه بر مراجعه حضوری به مرکز فروش این زیراندازها می توان از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین با قیمتی مناسب تر این محصول را خریداری نمود.

زیرانداز کوهنوردی با نازلترین قیمت ممکن

زیرانداز کوهنوردی با نازلترین قیمت ممکنبسیاری از افراد به کوهنوردی بسیار علاقه مند هستند و برای این امر باید به تهیه وسایل مخصوصی کوهنوردی بپردازند، یکی از لوازم مهم و ضروری کوهنوردی زیرانداز می باشد چرا که برای نشستن و خوابیدن به آن احتیاج خواهند داشت. تولیدی زیرانداز حصیری برای کوهنوری محصولی با کیفیت را عرضه می دارد. 

 از آنجایی که در بین کوه ها معمولا دما بسیار پایین است و زمین مرطوب و خیس می باشد بهتر است زیرانداز کوهنوردی ضد آب باشد، بنابراین زیرانداز کوهنوردی با داشتن قابلیت ضد آب موجب راحتی خیال کوهنوردان خواهد شد.

مشتریان برای خرید زیراندازهای کوهنوردی می توانند به نمایندگی و شرکت فروش زیراندازهای مختلف از جمله کوهنوردی مراجعه کنند و آن را به صورت حضوری تهیه نماید.

اما اگر به دنبال خرید زیرانداز کوهنوردی با نازلترین قیمت ممکن می باشند بهترین راه استفاده از اینترنت و خرید از فروشگاه های اینترنتی است چرا که دراین سایت ها با خرید از تولیدکننده محصول مورد نظر خود را با قیمتی ارزان تر تهیه می کنند. 

لیست شرکت های تولید کننده زیرانداز قابل حمل

لیست شرکت های تولید کننده زیرانداز قابل حملبسیاری از برندهای سازنده معمولا در ساخت انواع مختلف زیراندازهای تولیدی خود استانداردهای لازم را رعایت می نمایند تا محصولی باکیفیت و دارای استانداردهای لازم را به بازار عرضه نمایند.  یکی از ویژگی های مهم در تولید انواع زیراندازها قابلیت حمل آسان آنها می باشد چراکه موجب راحتی مسافران و کوهنوردان و … خواهد شد.

به طور کلی ویژگی های معمول یک زیرانداز استاندارد شامل موارد زیر می باشد: دارای وزن سبک، ضخیم و بادوام، تولید شده از بهترین الیاف، مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت، داشتن قابلیت حمل و نقل آسان، دارای بسته بندی جذاب و کاربردی و داشتن قیمت مناسب در ازای کیفیت عالی. 

بنابراین مصرف کنندگان می توانند با جستجو در اینترنت به راحتی لیست شرکت های تولیدکننده زیراندازه قابل حمل را بیابند که از اعتبار لازم برخوردار باشند و با رفتن به سایت های فروش اینترنتی زیرانداز آنها به راحتی محصول مورد نیاز خود را با ویژگی مورد نظر خریداری کنند. 

زیرانداز مدل حصیری هم از جمله همین محصولات به شمار می رود. 

فروشنده بهترین مارک زیرانداز سفری

فروشنده بهترین مارک زیرانداز سفریبسیاری از مسافران به هنگام خرید زیرانداز سفری سعی می کنند زیراندازی را تهیه نمایند که بادوام بوده و دارای عایق رطوبتی باشد تا مانع جذب رطوبت شود. آنها همچنین به خرید زیرانداز مسافرتی ضخیم می پردازند چراکه استحکام بالاتری در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف و حرارت و نور خورشید خواهد داشت.

بنابراین برای تحقق این امر به سراغ فروشنده بهترین مارک زیرانداز سفری خواهند رفت که در شرکت ها و مراکز مختلف به عرضه این محصول می پردازند.

این فروشندگان علاوه بر ارائه خدمات حضوری برای راحتی مسافران به راه اندازی سایت های فروش آنلاین پرداخته اند تا مسافران در هر نقطه ای که هستند در کمترین زمان ممکن به خرید زیرانداز مسافرتی بپردازند. از سایت های اینترنتی هم می شود بهترین زیرانداز ها را تهیه کرد. 

تولید زیر انداز مرغوب و فروش ارزان آن

تولید زیر انداز مرغوب و فروش ارزان آنزیرانداز در حقیقت پوششی می باشد که از پارچه، حصیر، پلاستیک و …  ساخته شده است و توسط برندهای سازنده در طرح های متنوع و رنگ های گوناگون در ابعاد مختلف تولید می گردد و به دو صورت خانگی و مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولا زیراندازهای که در بازار وجود دارند از جنس های مختلفی هستند که از جمله آنها می توان به زیرانداز جاجیمی یا نخی، حصیری، پلاستیک، فومی و … اشاره کرد.

بسیاری از برندهای سازنده این محصول به دنبال تولید زیرانداز مرغوب و فروش ارزان آن هستند تا محصول آنها به شهرت برسد و در رقابت با سایر تولیدکنندگان این محصول بتوانند با فروش بیشتر و جلب اعتماد مشتریان پیشی بگیرند. این گونه از محصولات باید ضد آب باشند، نرمی خاصی را دارا بوده و در همین حال سبک و قابل حمل باشند. 

خرید مدل های مختلف زیرانداز حصیری با کیفیت

خرید مدل های مختلف زیرانداز حصیری با کیفیتامروزه تولیدکنندگان مختلفی با استفاده از مواد مرغوب، تجهیزات مدرن و نیروهای مجرب به تولید انواع مختلفی از زیراندازهای می پردازند که یکی از پرفروش ترین محصولات تولیدی آنها زیرانداز حصیری می باشد.

معمولا مواد سازنده انواع زیراندازهای حصیری از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شده است که با طرح های زیبا و رنگبندی های متنوع به بازار عرضه می شوند. برای خرید چنین مدل های باید به فروشندگان متعددی که در بازار هم فعالیت می نمایند و برندهای گوناگونی را عرضه می دارند، مراجعه کرد و اقدام به خرید بهترین مارک ها نمود. 

برای خرید مدل های مختلف زیرانداز حصیری باکیفیت می توان به مراکز و نمایندگی های فروش مستقیم آن در سراسر کشور مراجعه نمود یا از طریق اینترنت به خرید اینترنتی آن پرداخت. فروشگاه های اینترنت همواره درشان به روی بازدید کنندگان باز است و خدماتی ۲۴ ساعته ارائه می کنند که این یک مزیت بزرگ به شمار می رود. 

قیمت فروش زیرانداز حصیری به صورت اینترنتی ارزان تر از خرید حضوری می باشد و به همین جهت بسیاری از مشتریان خواهان خرید اینترنتی زیرانداز حصیری هستند.

سفارش اینترنتی زیرانداز با تخفیفات ویژه

سفارش اینترنتی زیرانداز با تخفیفات ویژهاز لوازم پرمصرفی که برای انواع تفریحات همچون پیک نیک ها، مسافرت های کوتاه و طولانی مدت، کوهنوردی و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرانداز می باشد که در ابعاد گوناگون و مدل های متنوع توسط برندهای مختلف تولید می گردد.

بسیاری از مشتریان برای خرید این محصول پرکاربرد به بازار زیرانداز تهران مراجعه می کنند و انواع زیراندازهای مختلف را از آنجا تهیه می نمایند.

لازم به ذکر است بازار بزرگ زیرانداز تهران دارای سایت های فروش آنلاین نیز می باشد تا مشتریانی که توانایی خرید حضوری ندارند به صورت غیر حضوری به تهیه انواع زیرانداز های مختلف بپردازند.
فروشندگان به مشتریانی که به خرید اینترنتی و عمده انواع زیرانداز بپردازند تخفیفاتی ویژه ای ارائه می دهند که موجب تشویق آنها به خرید غیرحضوری این محصولات می گردد. 
بنابراین آنها با چند کلیک ساده و سفارش اینترنتی زیرانداز با تخفیفات ویژه و قیمتی باور نکردنی انواع زیراندازها را در ابعاد مختلف تهیه می نمایند و به سود بیشتری دست می یابند.

مراکز اصلی فروش زیرانداز سفری ضد آب

مراکز اصلی فروش زیرانداز سفری ضد آبزیراندازهای سفری ضد آب از جمله زیراندازهای پرطرفداری است که مشتریان می توانند با استفاده از روش های گوناگون آن را تهیه نمایند که از جمله آن روش حضوری و غیر حضوری می باشد.
  در روش حضوری معمولا مصرف کنندگان برای خرید این محصول به مراکز اصلی فروش زیرانداز سفری ضد آب مراجعه می کنند و این محصول را تهیه می نمایند.

همچنین در روش غیر حضوری مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی این مراکز از لیست قیمت زیراندازهای مختلف همچون قیمت زیرانداز ضد آب اطلاع کافی کسب نمایند و با توجه به بودجه خود به خرید این محصول بپردازند.

در خرید اینترنتی انواع زیرانداز، قیمت فروش پایین تر از بازار است چراکه واسطه های فروش حذف می گردند و خریداران به طور مستقیم و بی هیچ و اسطه ی زیرانداز مورد نظر خود را از تولید کننده تهیه می کنند به همین جهت قیمت خرید آن ها کاهش می یابد و محصولی باکیفیت را با قیمتی ارزان تر بدست می آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما