مرکز خرید انواع روبالشتی مخمل ارزان قیمت

آیا  می خواهید از قیمت عمده رو بالشی مخمل آبرنگی با کیفیت بالا مطلع شوید؟ برای رسیدن به این خواسته خود باید ابتدا مراکز تولید روبالشتی مخمل پودینه را پیدا کنید؟ موقعیت مکانی شما هم مهم میباشد.

روبالشتی مخمل پارامونت

برای خرید روبالشتی مخمل پورشه اعلا بهتر است ابتدا در مورد جنس مخمل اطلاعاتی داشته باشید.جنس مخمل حالت کرکی دارد و معمولا از پشم، کتان و ابریشم تهیه می شود. البته نمونه های پورشه نیز امروزه جزء خانواده مخمل قرار می گیرد. پورشه ها سطح صافتری دارند و پرز کمتر ولی ضخیمتر هستند. جنس مخمل روش تولید سختی دارد و از قدیم الایام جزء گرانترین پارچه ها بوده است. فروش انواع رو بالشی در ایران بسته به وزن های مختلف است و هر چه گرمای بالاتری داشته باشد از ارزش و قیمت بالاتری برخوردار است.

مخمل پارامونت ارزان

انواع روبالشتی مخمل:

  • مخمل پارامونت
  • مخمل پودینه
  • مخمل پورشه
  • مخمل ساده
  • مخمل سه بعدی
  • مخمل نقره کوب

مخمل پارامونت جنس نسبتا متوسطی دارد از لحاظ ضخامت. نه به نازکی حریر و نه به ضخامت پورشه است. مخمل پودینه از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد و گرم بالاتری دارد . مخمل پورشه ضخیمترین نوع مخمل است. در گرمهای مختلف تولید می شود و نمونه های داخلی و خارجی آن همچنین در قیمت رو بالشتی مخمل پنبه دوزی با هم متفاوت می باشد. مخمل ساده هم نازک و هم ضخیم میباشد. در تولیدات مختلفی از جمله روبالشتی و پرده و…. فروش آنلاین آنها در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. مخمل سه بعدی هم مثل پورشه ها هستند که در دو جنس ضخیم و نازک تولید می شوند. مخمل نقره کوب از پرفروش ترین نمونه های مخمل می باشد که طرفداران زیادی دارد و ضخامت خوبی دارند.

روبالشتی مخمل در نمونه های بالا در مرکز خرید انواع روبالشتی عرضه میشوند. این روبالشتی ها به صورت جینی و در تعداد بالا در بازار به صورت عمده با قیمت مناسب در اختیار فروشگاه های سطح شهر قرار میگیرد. روبالشتی مخمل از استحکام خوبی در هنگام مصرف و شستشو برخوردار است. همچنین برای اطلاع از     قیمت عمده روبالشتی مخمل می توانید به سایت مراجعه نمایید.

روبالشتی مخمل پارامونت1

اهمیت خرید از تولیدی روبالشتی

آیا شما یک فروشنده هستید و می خواهید خرید اینترنتی روبالشتی های مخمل را برای مشتریان خود فراهم کنید؟ اگر اینگونه هست پس شما به دنبال دست اولها می گردید. مرکز خرید انواع روبالشتی می تواند محصول مورد نیاز شما را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما قرار دهند. البته هر تولیدی هم نمی تواند مورد رضایت شما باشد. بسیاری از تولیدی ها تعهدی به تولیدات خود از لحاظ تضمین جنس و کیفیت و …..ندارند. همچنین در تولید روبالشتی نحوه دوخت مهم است و باید به آن توجه کرد.

مخمل پارامونت 2

نحوه خرید از تولیدی روبالشتی

نحوه خرید از تولیدی روبالشتی به نحو زیر می باشد:

برای خرید شما ابتدا باید با شرکت پخش روبالشتی لایه دار ، از طریق تماس تلفنی یا به وسیله شبکه های اجتماعی واتساپ، تلگرام، سروش، ایتا یا …. ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را برای خرید اعلام کنید. پس از دریافت لینک کانال و لیست قیمت محصولات، میتوانید سفارش خود را بنا به جنس مورد نظر و تعداد لازم اعلام کنید. سپس فاکتور مورد نظر خود را از فروشنده روکوسنی طرحدار با قیمت ارزان دریافت و در جریان نحوه پرداخت قرار خواهید گرفت.

انواع روبالشتی مخملمرکز خرید انواع روبالشتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما